Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 499 komentarzy

Slav

Slav - Każdy żyje we współczesnym świecie.

Loch to za mało

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Oczywiście ten donos zasługuje na swoje miejsce, które kiedyś właśnie Ruszkiewicz stworzył, żeby nie usuwać takich durnych wpisów :)"

 Nie wiem jakie intencje przyświecały Ruszkiewiczowi, ale wydaje się oczywiste że realia Lochu odbiegają od intencji i jest on źle wykorzystywany, no bo ieśli niektórzy poczytują sobie za sukces wylądowanie w nim to chyba nie o to chodziło.

 Tymczasem pani Słupianek uczyniła ten zaszczyt tekstowi który powinien być potraktowany zgoła inaczej, powiedzmy tak: pisz pan na Berdyczów i po prostu nie publikować go w serwisie.
 
 
 
Jeżeli jednak posłannictwem właściciela jest publikowanie wszystkiego, w tym różnego rodzaju absurdalnych żądań i donosów obnażających atomizację tutejszej społeczności to proponował bym wprowadzenie dodatkowych, obok lochu, miejsc wytłumiających portalowe konflikty.
 
 .Mogłoby to być np: wysypisko, pobocze, izba wytrzeźwień,  separatka.
 
 Każde spełniałoby inne funkcje ale można by je zmiksować i utworzyć jedno.
W szczegółach:
Wysypisko służyłoby do zsypu wulgaryzmów
Pobocze do szybkiego zepchnięcia artykułu z trasy jeśli ten wywołał by jakąś awanturę. Miałby szansę jednak wrócić po naprawieniu szkód.
W takim przypadku należołoby zapewnić możliwość edytowania także komentatorom.
Izba wytrzeźwień byłaby dobrym miejscem dla artykułów podobnych do tego który imć. Tokarski wytoczył przeciwko Ruszkiewiczowi.
Separatka byłaby tożsama z terminowym banem. 
 
 
 
 
Pani Słupianek nie potępiła pana Ruszkiewicza za jego jasno wyrażone zdanie o panu Tokarskim. Całkiem słusznie, ten bloger dał tu już przykłady mentalnosci Kalego.
Powiem więcej; chwaląc się, że przegonił stąd paru użytkowników a on tkwi jak opoka, mniemam że przyczynił się tym samym do obniżenia rangi tego portalu.
Bo kto komu ustępuje, czy głupi ustępuje mądremu czy odwrotnie?
A wiem i pamiętam, że rzeczywiście było tu paru mądrych ludzi, którzy stąd znikli.

KOMENTARZE

 • a cóż to jest ów "loch" ?
  ?
 • @interesariusz z PL 17:17:06
  Loch to prestiżowe miejsce !!!!!

  http://att.neon24.pl/post/147072,zrobic-porzadek-z-ruszkiewiczem#comment_1518075
 • Czy to donos? Nie to głos w dyskusji o demokracji.
  "Loch" jest w najwyższym stopniu głosem demokracji. Aktualnie dyżurujący admin nie zgadza się z danym tekstem, ooczywiscie ma narzędzia pozwalające mu wyrzucić tekst. Ma taką władzę. Ale on z tej wladzy (cenzury) nie korzysta. Sam uznając, że tekst jest co najwyżej mówiąc niewiele warty poddaje to pod dyskusję całej spoleczności blogerów i komentatorów Neon24.
  Teraz musimy zwrócić uwagę na naszą mentalność, czy ona jest dobra czy zła? Nie wiem. Dla mnie mentalność celtów (w tym tzw. germanów) jest mentalnością niewolniczą, choć rzeczywiście daje efekty. Niewolnikami można wybudować kanał Wołga - Don ale komputera się nie stworzy, Żaden z prawdziwych Polaków nie ominie "lochu", cy sprawdzić czy tekst rzeczywiście na loch zasłużył, czy też nie. Tak więc loch jest również w naszym społeczeństwie formą promocji. Pomysl Jarka Ruszkiewicza jest pomysłem "wiekopomnym", pomysłem zgodnym z naszą Polską duszą, mentalnością. Ale iść dalej, dawać adminowi możliwość decydowania za innych, jest krokiem niewłaściwym. To my niesiemy Unii wzorce demokracji. Nie mówię tu o złodziejach, grupce wazeliniarzy, co wznieśśi nepotyzm na swe standardy, czyli partii które jedyną wartością są Przekręty i Szmal. Tak to my Europie pokazaliśmy tolerancję religijną, Unię dwóch narodów (szkoda, że nie trzech, Kozaków w to włączających, no ale to robili Jezuici, zakon potępiony na łonie Kościoła), historyczne wzorce tolerancji (arianie, których tolerowaliśmy, choć zaprzeczali naszym wartościom - drewniana szabla).

  Nie sądzę, by więcej władzy admina było nam potrzeba. Chcemy demokracji, admin wskazal tekst do odeny kierując go do lochu. Oceńmy my, uczmy się daru dyskusji z poszanowaniem zdania innych.
 • @Husky 17:26:12
  By uznać loch za prestiżowe miejsce trzeba w tym lochu znaleźć się ze swoim zdaniem. A ty cóż? Byłeś w lochu ze zdaniem jakiś płatnych trolli "dziennikarzy"tu w czudzysłowie, by nie obrażać "Dziennikarzy", bezmyślnie kopiowanym na zasadzie ctrl C, ctrl V. To nie ty byłeś w lochu, a ci, których bezmyślnie teksty skopiowałeś. Miernota, kopista na oklaski czeka.
 • @Zawisza Niebieski 19:56:07
  Co ma partia Przekręty i Szmal wspólnego z lochem na Neonie.
  Czy Tobie się już wszystko kojarzy z tą partią?
  Czy "wielkopomny" założyciel tego przybytku to członek tej partii
  Jeśli tak to sorry.
  No,ale może masz inne skojarzenie .
 • @Zawisza Niebieski 19:56:07
  Droga jest jedna: od demokracji do dyktatury i to nie dyktatury elit tylko dyktatury szmaciaków. Jeżeli będziemy pobłażać szmaciakom by zadośćuczynić ideologii demokracji to wkrótce cofniemy się do ery kamienia łupanego.
 • @Zawisza Niebieski 20:03:05
  Słuchaj, mieć trzy teksty jednocześnie w lochu to nie jest prestiż?
  I to pisane z tego samego konta.
  Jeśli nie, to świadczy tylko że ten co je tam wysłał to miał prestiżowy........
  odlot.

  Nie ten towar co trzeba

  8-))))))))
  narka
 • @Husky 20:12:40 to jeszcze nic, kiedyś
  moja notka trafiła do lochu prosto z "jedynki", zgadnij za co?
  Za mój komentarz komentarz do notki @Mcgregora ;-))
 • @Zawisza Niebieski 19:56:07
  // Oceńmy my, uczmy się daru dyskusji z poszanowaniem zdania innych.//

  Jaki jest limit wklejenia( tu i teraz) komentarzy gdzie jest "poszanowanie zdania innych"

  mam kilkadziesiąt linków
  które wkleić w pierwszej kolejności
 • @roux 20:22:37
  Moje trzy notki wisiały po prawej stronie gdzieś ok.1 minuty.
  Nie wiem czy sam "wielkopomny admin2" zdążył przeczytać tytuł

  ps.
  Ja takich jak Ty "przypadków" miałem kilka z polecanych do lochu a następnie powrót na jedynkę.
  Ruch "w interesie" musi być.
  8-)))))))
 • Slav
  Moja intencja była bardzo czytelna. Czasami zdarzają się teksty, które nie powinny się znaleźć na portalu. Usunięcie takiego czegoś albo schowanie zawsze będzie budzić wątpliwości (cenzura) a autor gniotu będzie robił za "męczennika". Stąd pomysł Lochu. Tyle.
 • @Husky 20:12:40
  Mieć trzy teksty w lochu, to nie jest prestiiż, to tyko wskazówka, jesteś .... (tu dodaj sobie slowo, którym zatytulowałeś jeden ze swoich tekstów, niewielu z kopiowanych tekstów, która ja oceniam jako przebłysk rozsądnego myślenia, może w rozpaczy ale wreszcie logicznego i coś wnoszacego). Ja tego słowa nie użyję, bo wiem, że zaraz w twoim donosie będzie protest. Czas przemyśleć, czas popatrzeć czy nie jesteś paserem, poplecznikiem, pożytecznym idiotą tych którym "Przestępcy i Szmal" rozum odebrali? Pomyśl, myślenie nie boli. Naprawdę nie boli..........

  Loch to namiastka demokracji, autor tekstu, co do lochu trafi uzyskuje wielką szansę, by przemyśleć to co napisał, lub skopiował, co w większości ty robisz. To człowiek, który dostał wielką szansę. Potrafi z tego skorzystać, będzie mądrym, bo tylko ludzie mądrzy z krytyki wiedzę potrafią wyciągnąć ""Prawdziwa mądrość krytyk się nie boi". Nie potrafi? Jego strata, bo reszta, no cóż..., nie każdemu Bozia rozum dala,.

  Ku noworocznym przemyśleniom:
  Zawisza Niebieski
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Dobry pomysł taki namordnik na oszołomionych , których jest tu coraz więcej . Salute Amigo . :)))))
 • @Zawisza Niebieski 21:45:51
  :)))))
 • @Zawisza Niebieski 19:56:07
  Tokarski ma jakiś problem ze sobą skoro zabrał się już za porządki na NEonie. Jakieś kompleksy albo inne manie?
  A najzabawniejsze jest to, że z tym co pisze zgadzam się w 95%. Nie mogę jednak dać wyrazu swojego uznania bo profilaktycznie mnie zbanowal i za to tchórzostwo go nie lubię. Niech może sam poszuka sobie innego portalu?
 • @Repsol 21:58:37
  Dumny jestem z tego pomysłu :)
  Dosiego!
 • @Repsol 21:59:05
  Ktoś kto mnie banuje a potem na mnie pyszczy w miejscu, gdzie nie mogę się bronić to dla mnie zwykły frajer i tchórz.
  Tyle.
 • @Zawisza Niebieski 21:45:51
  //Loch to namiastka demokracji//

  Jednoosobowej demokracji?
  Tzn, konkurs na "idiotyzm" roku 2019 uważam za rozpoczęty
  Zapowiada się ciekawie
 • @Jarek Ruszkiewicz
  Ciekawe co na to Redaktor Naczelny ?. Salute . :)))
 • @Zawisza Niebieski 21:45:51
  //Czas przemyśleć, czas popatrzeć czy nie jesteś paserem, poplecznikiem, pożytecznym idiotą tych którym "Przestępcy i Szmal" rozum odebrali? Pomyśl, myślenie nie boli. Naprawdę nie boli..........//

  Tobie Platformą Oszutow odebrała już kilka lat temu, szans na jakąkolwiek zmianę....znikomy
  Widzisz mnie myślenie nie boli, zwoje pracują normalnie a że tobie Oszuści z PO rozum odebrali?
  Otwarte pytanie
  O mnie się nie martw, gorzej z Tobą
  Tak bezboleśnie myślę "wielkopomny nadadminie nr.3"
  pa,pa
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:10:47
  Takich miernot, co banują by pyszczyć na zbanowanego jest niestety wielu. Ot po prostu gdy rozumu nie starcza, by się obronić przed argumentami, sięgają po cenurę. Choć cenzura dla mnie to ostateczność, czasami takim trzeba pokazać jak smakują ich czyny. To takie działanie "pro publico bono" posmakuj... smak swych czynów.
 • @Husky 22:12:12
  Nie Husky, nie jednoosobowej, to decyzja admina, by poddać takiego pod ocenę wszystkich blogerów jest oceną demokratyczną od wielu blogerów. No cóż, złodzieje z Przekrętów i Szmalu takiej demokracji się boją, wolą sterowaną przez trolle, albo CEBOS, którą Duda swego czasu określił jako chodzącą na postronku rządu. Ot taka nasza cecha narodowa, że sprawdzimy czy "sila wyższa" prawidłowo oceniła. Akurat w przypadku twojej osoby, choć doszukiwałeś się wielu teorii spiskowych, ocena twych kalek jest dośc jednoznaczna. Jak zwykł mawiać Kula Lis? Trafiła się jakaś menda co pozytywną ocenę postawiła?
 • @Zawisza Niebieski 22:42:15
  No cóż... Średnia ocen Huskego to 1,5.
  To 0,5 po przecinku trochę mnie martwi... :)))
 • @Zawisza Niebieski 22:42:15
  Jak gdybym napisał notkę o życiu seksualnym mrówek na Antarktydzie to ty i tak byś zrobił wrzutkę o PIS-ie
  Przykład spamera idzie z góry?
  Czy to możesz zasnąć normalnie czy dopingiem dla ciebie jest coś o PIS-ie.
  Koszmary cię ogarnęły ?.. czy to już ostatnie stadium traumy leminga z Partii Oszustów?
  To naprawdę staje się mniej niż śmieszne.
  To fobii ostatnie stadium.
  Szkoda że wcześnie nim zrobiłeś aplikację na admina nie zrobiłeś sobie wszystkich badań.
  Profilaktyka ma tu w tym przypadku spore znaczenie


  ps.
  //poddać takiego pod ocenę wszystkich blogerów jest oceną demokratyczną od wielu blogerów//

  Właściwie to masz rację
  Ocenili cię ...dosadnie

  http://zawisza.neon24.pl/post/66717,sladu-wybuchu-nie-stwierdzono
  http://zawisza.neon24.pl/post/56378,to-skandal-tusk-tchorzliwie-zgadza-sie-z-rosjanami
  http://zawisza.neon24.pl/post/59272,powolac-komisje-miedzynarodowa-w-sprawie-smolenska
  http://zawisza.neon24.pl/post/54402,zwolennicy-teorii-spiskowych-uwierza-we-wszystko
  http://zawisza.neon24.pl/post/70187,zaplaciles-karta-biuro-upadlo-oddamy-pieniadze-lecz-nie-swoje-banki
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:59:06
  Mnie też martwi że taki bloger a tu taki świństwo mu zrobiono
  Podłe ludzie tu so !!!!!

  Czas to edytować i poprawić
  Historia tego nie wybaczy

  http://zawisza.neon24.pl/post/66717,sladu-wybuchu-nie-stwierdzono
 • @Husky 23:10:59
  I widzisz jak się zdradzasz pod wpływem emocji?
  W 10 minut potrafisz znaleźć notkę Zawiszy z 2012 roku?
  Ilu was tam jest w tej drużynie? :))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:19:50
  Wiecej niz wiecej
  pzdr.

  8-))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:02:05
  „Tokarski ma jakiś problem ze sobą skoro zabrał się już za porządki na NEonie. Jakieś kompleksy albo inne manie?”

  Najwidoczniej niejeden Tokarski ma jakieś problemy ze sobą, skoro zabiera się za porządki na Neonie, włączając w to Autora wpisu i Ruszkiewicza.
  Mało to razy zwracałeś blogerom ikomentatorom, uwagę, w bardzo nieprzyjemny sposób, podobnie, jak w stsunku do Tokarskiego? Albo i w jeszcze ostrzejszym tonie, warcząc na nich, ze wylecą?

  Ileż to razy byłeś (nie)uprzejmy zwrócić mi uwagę, kiedy powinnam i jak powinnam komentować? Zachowujesz się tak, jakbyś nadal był adminem i rozstawiasz ludzi po kątach, co ostatnio jest tutaj coraz bardziej popularne, bo sama administratorka utworzyła wpis karcąc publicznie jednego z blogerów.

  Czy to jest jakiś zakład wychowawczy, czy portal promujący wolność wypowiedzi?

  Można z kimś się zgadzać w 95% i go nie lubieć, to nic nadzwyczajnego. Ja też zgadzam się z Tobą w 95%. Czasami nawet zgadzam się z Wojtasem, a i też nie mogę wyrazić mojego poparcia w tych rzadkich przypadkach, z tego samego powodu, dla którego Ty nie możesz wyrazić poparcia dla Tokarskiego na jego blogu.

  I co z tego? Zaczniemy teraz robić wpisy oczerniające Wojtasa i innych blogerów, którzy masowo blokują wszystkich, którzy nie zgadzają się z ich zdaniem, albo pisali komentarze na tematy nie związane z tematem notki, czy w jakikolwiek inny sposób trollowali na ich blogach?
  Swoją drgą, ileż to razy Wojtas i inni pisali wypociny na tematy innych blogerów, czy też zawsze wylądowali w lochu?

  Może o to tu chodzi, na tym Neonie, o bicie piany, o wojny religijne i urywanie sobie łbów z powodu partyjnych POPiSów, podczas gdy Polska chyli się ku przepaści, nic więcej. Ten rok jest niesłychanie ważny i przełomowy, jeśli tak ma wyglądać walka o Polskę, to za pięć lat żadnej Polski nie będzie i brać blogerska, aczkolwiek nie tylko, będzie mogła sobie zaśpiewać:

  „Miałeś, chamie, złoty róg,
  miałeś, chamie, czapkę z piór:
  czapkę wicher niesie,
  róg huka po lesie,
  ostał ci się ino sznur,
  ostał ci się ino sznur.”

  Dosiego Roku!
 • @Lotna 23:30:55
  Z ogromną przyjemnością i uwaga (jak zawsze) przeczytałem Twoje słowa krytyki bo Ty mądra kobieta jesteś :)
  Z częścią zarzutów się zgadzam i bije w pierś a z częścią nie. Jeśli mam czasami mentorski ton (prawda) to tylko dlatego, że przez kilka lat walczyłem, żeby ten portal wogole istniał. I przykro mi patrzeć jak ktoś to rozwala.
  Nigdy nie chciałem być tu jedynym sprawiedliwym, zawsze szukałem mądrze J szych od siebie do pomocy.
 • @Lotna 23:30:55
  Oczywiście 100 mld buziakow na Nowy Rok :))
 • @Lotna 23:30:55
  ... tymczasem prawda jest banalnie prosta: chodzi o to, że grupa cwaniaków próbuje przekręcić Właściciela i przejąć portal, najlepiej za friko - dlatego z takim poświęceniem, trzymając się pazurami, administrują nim za gratis i wycinają każdego, kto im nie pasuje - ale są zbyt głupi by zrozumieć że gdyby przejęli ten portal, tak jak planują, to znaczyłoby tyle samo co jego likwidacja. Nikt poważny nie będzie tolerował jakichś pijackich połajanek Szpirytusa i jego miernot-popychadeł

  Polska jest pełna bezinteresownych życzliwych ludzi, a Pan Opara po powrocie do Polski miał pecha trafić na zbyt wielu z nich...
 • @Andrzej Tokarski 13:17:47
  Za darmo?
  Ja kiedyś zaoferowałem 1 PLN i pan Opara się zgodził (mam na to świadka). Potem zaszły jakieś okoliczności i pan Opara się wycofał ale tak to bywa w biznesie... Ja do niego pretensji nie mam. A ty smrodzisz i smrodzisz. Zajmij się lepiej pisaniem merytorycznych notek bo jak będziesz się mną zajmował to ci wątroba pęknie i będę miał cię na sumieniu.
 • @Andrzej Tokarski & @Jarek Ruszkiewicz SL
  Może mamy tu trzecią opcję ?. Trzeba was skłócić ?. No i nieżle to onym wychodzi . Salute . :)
 • @Repsol 17:52:08
  Ja jestem niespotykanie spokojny czlowiek, przecież wiesz.
  Tylko dlaczego Tokarski tak na mnie napada i chce mnie wyrzucić z portalu, który budowalem ciężka, darmowa praca?
  Kto to wogole jest, że tak się sadzi? To już trzecia jego notka na mój temat... On nie ma nic innego do roboty?
 • @Redakcja Portalu
  Dlaczego redakcja zsyłając do lochu uprawia woluntarystyczny zamordyzm, nie uzasadnia każdorazowo swoich werdyktów? Syndrom nieomylności? A przy okazji, gdzie przyzwoita stopka redakcyjna redakcji i zarządu? Długo jeszcze będziecie się tajniaczyć?

  P.S: Tu wyjaśnienie "świętokrowiej" nietykalności Ruszkiewicza:
  SPIRITOLIBERO JAROSŁAW RUSZKIEWICZ DRUGI REDAKTOR NACZELNY NOWEGO EKRANU 24-06-2013
  https://www.youtube.com/watch?v=EAGrx9JMX68
  http://www.krs-online.com.pl/msig-4832-299287.html
 • @1abezmetki 04:40:47
  No i co?
  Od 3 lat nie jestem szefem fundacji. Teraz jest syn Ryszarda.
  I to o czym świadczy?

  Jak szukasz guza to znajdziesz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY