Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 499 komentarzy

Slav

Slav - Każdy żyje we współczesnym świecie.

"Bibi" do Putina: Iran chce zniszczyć sześć milionów żydów"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po paradzie w Moskwie 9 maja 2018 roku upamiętniającej zwycięstwo na Niemcami w II WŚ, 70 lat po holokauście, w rozmowie na Kremlu Netanyahu ostrzegł Putina: "Istnieje kraj na Bliskim Wschodzie, Iran, który nawołuje do zabicia kolejnych 6 mln żydów".

 Jonas E.Alexis, czarnoskóry matematyk z Korei Południowej piszący dla VT zauważył, że "nikt nie wymyślił by takiego głupiego stwierdzenia, nawet gdyby unicestwił uncję komórek mózgowych" 

Być może nie wie jeszcze, że liczba 6 mln jest filarem religii holokaustu, bez którego państwo Izrael nie miałoby powodu do istnienia. 
Faktem jednak jest, że poza Izraelem Iran ma największą populację żydowską na Bliskim Wschodzie. Mało tego, pomimo groźnych napięć na linii Tel Awiw-Teheran, irańscy żydzi mają się świetnie, czują się bezpieczniej w Iranie niż w USA czy UE. Nie są prześladowani, tak jak w każdym innym kraju osiedlenia tak i w iranie, starają się mieć wpływ na rząd i jego politykę. 
Co irańscy zydzi mają do powiedzenia na temat samego Benjamina Netanyahu? Czy uważają go za swojego przedstawiciela i szanują jako przywódcę narodu żydowskiego? Bynajmniej.
 
  Ciamak Morsadegh, iranski parlamentarzysta z wyboru, skądinąd żyd oświadczył:
"Benjamin Netanyahu i antysemici potrzebują siebie nawzajem: dostarczają sobie nawzajem tego, czego potrzebują - nietolerancji i nienawiści. Faktem jest, że Iran jest miejscem, w którym Żydzi czują się bezpiecznie i cieszymy się, że jesteśmy tutaj. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Iranczykami. Wiem, że to nie jest zgodne ze scenariuszem syjonistycznym, ale taka jest rzeczywistość. Nikt też nie zmusza Żydów do pozostania tutaj.
  Izraelczycy oferują Żydom pieniądze na emigrację do Izraela, ale my decydujemy się pozostać. Uważam, że działania Netanjahu i jego rządu, sposób, w jaki zachowują się wobec Palestyńczyków, powodują problemy dla Żydów na całym świecie. Nie jestem jedynym, który wyznaje te poglądy. Czy nie wolno mi tego powiedzieć, ponieważ jestem Żydem? "
 
Można mniemać, że żydzi zasiedziali od wieków w Iranie, nie mają zbyt rozległej wiedzy na temat wydarzeń w Europie w czasie II wojny światowej. Być może nie obchodzi ich nawet los europejskich żydów, z którymi prawdopodobnie nie mają nawet pokrewieństwa genetycznego. Ale powinny ich zmrozić słowa Natanyahu wypowiedziane do Putina, że Iran planuje eksterminację żydów.
 
  Liczba 6 mln ofiar była znana w Ameryce jeszcze przed wybuchem II WŚ a o prześladowaniach żydów w Europie pisała na swoich łamach poczytna i "prestiżowa" żydowska gazeta The New York Times.
W latach gdy w Europie, szczególnie w Niemczech, zydzi wiedli szczęśliwy żywot, zajmowali pierwsze miejsca w polityce, gospodarce i bankowości i nikt ich nie preśladował, w NYT ogłaszano hiobowie wieści i strasznym losie 6 mln europejskich żydów. Już w 1936 roku!
 Jeśli o tym nie wiedzą żydzi w Iranie, to czas najwyższy by się dowiedzieli, być może jeszcze mają chwilę na to by jednak opuścić Iran! Żydzi europejscy mieli czas by wyjechać, cała Europa łącznie z Niemcami prowadziła akcję przesiedlenia Zydów do Palestyny, Polska wydała na ten cel największe sumy inwestując w budowę osiedli.Ale zydzi się opierali, dobrze im się zyło w zasobnej Europie. Ci co nie wyjechali, zginęli. Z czyich rąk? Na mieście mówi się, że z niemieckich a teraz coraz częściej że z polskich. Ale to są jedynie półprawdy, prawda bowiem nie została jeszcze objawiona z powodu potężnego odziaływania religii holokaustu w całej cywilizacji zachodniej. Ale kogo będzie obchodzić prawda gdy sholkaustowani żydzi będą gryźć ziemię? Niech więc opuszczają Iran jak najszybciej, bowiem można zaryzykować mniemanie, że na ich osiedla i domostwa będą skierowane najpierw ataki bombowe i rakietowe, A Amerykańscy chłopcy z lądu dokonają reszty jak dokonali tego w Europie chłopcy niemieccy. Holokaustem jednak będzie obciązony Iran, jego rząd i jego naturalni obywatele.Nikt nie stanie w obronie niszczonego Iranu, gdy wszystkie światowe media głównego nurtu będą relacjonawć o irańskim ludobójstwie na zydach. 
 
Jeśli się mówi, że Netanjahu jest szalony lub podąża za diabolicznym scenariuszem, to jedno i drugie jest prawdą. "Ludzie myślą, że Shoah [Holocaust] się skończył, ale tak nie jest. Trwa cały czas " - ogłosił Benzion Netanjahu, ojciec premiera Izraela, przed wyborami jego syna w 2009 roku. 
Jakie opcje ma do zrealizowania izraelski przywódca? Dwie proste: zachować Izrael choćby za cenę kolejnego holokaustu lub kontynuować dotychczasową politykę, której celem jest ustanowienie Jerozolimy jako jedynej stolica świata.Jedna opcja nie wyklucza drugiej a nawet stanowi jej uzupełnienie. Kto bowiem będzie miał moc zaprzeczyć kłamstwom, gdy wszystkie światowe syjonistyczne media głównego nurtu będą głosić chwałę Wielkiego Izraela? 
 

KOMENTARZE

 • Żydzi w Iranie
  Były prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad, prawdopodobnie ma żydowskie korzenie.
 • Bez komentarza
  https://pp.userapi.com/c543108/v543108325/32e1f/6dJTUUKYIyY.jpg

  Aha, Melanie Trump wylądowała w szpitalu z powodu kłopotu z nerkami.
 • Zastrzelony dziś przez izraelskich żołnierzy mężczyzna na wózku inwalidzkim. Dla mnie to fotografia roku.
  https://pbs.twimg.com/media/DdLQjCxXcAAKkIB.jpg
 • Przecież to też dziecko.
  Izrael w akcji ...

  https://pbs.twimg.com/media/DdJ3waCXUAA7D1C.jpg
 • @Husky 23:05:33
  „Hamas świadomie i cynicznie wywołał taką reakcję (władz Izraela). Jak powiedział sekretarz stanu (USA), Izrael ma prawo do obrony” — dodał.
  Starcia w Strefie Gazy nasiliły się na fali oburzenia po otwarciu ambasady Stanów Zjednoczonych w Jerozolimie. W odpowiedzi na zamieszki izraelskie wojsko skierowało ogień na najbardziej agresywne strefy protestów. W rezultacie zginęły 52 osoby, ponad 2,4 tysiąca zostało rannych.
  Całość:
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805147959876-USA-Izrael-Sputnik/
 • @lorenco 23:16:05
  człowiek i zwierzę
  miłość i nienawiść
  wróg i przyjaciel
  ciemność i światło.

  Człowieka tak się zabija jak zwierzę
  ....
  Różewicz

  https://pbs.twimg.com/media/DdL0b1vXUAMXNM4.jpg
 • @Husky 23:19:41
  Walili do tych "zwierząt" nawet z powietrza.
  Do ludzi nieuzbrojonych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY