Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 499 komentarzy

Slav

Slav - Każdy żyje we współczesnym świecie.

Ustalanie wartości przez imć K.J. Wojtasa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Brak logiki i sensu, pomieszanie pojęć, ględzenie, bełkot, austriackie gadanie, to środki którymi posiadacz ziemski imć. Krzysztof J.Wojtas próbuje pozyskiwać czcicieli i entuzjastów dla swojej idei Cywilizacji Polskiej, w skrócie CEP.

Dla kontestatorów owej idei, malkontentów i  zdecydowanych wrogów ma imć. Wojtas kiesę pełną  epitetów, wulgarnych słów i niewybrednych dowcipów oraz oczywiście banów. Dlatego pod jego notami produkują się już li tylko pretorianie i czciciele jego mądrości. 

Piszę tę notkę bedąc pod wrażeniem pierwszego odcinka (o zgrozo) eseju zamieszczonego pod roboczym tytułem: "ND-cja - ZDRAJCY polskości!!!" Z niego to wyciągnąłem ogólne wnioski na określenie całej twórczości tego literata, zamieszczone we wstępie. Mogę pozwolić sobie na takie uogólnienie gdyż już wcześniej toksykowałem się nieco jego tekstami, po których nie tyle doznawałem wstrząsu co sraczki, jakbym nażarł się śliwek i popił wodą. Podobnego odczucia doznałem po lekturze tej preambuły, bo to przecież dopiero wstęp do czegoś bardziej ambitnego, czym będzie nas karmił ten filozof w najblizszym czasie.

O co mi właściwie chodzi? Ponieważ należę do elitarnego grona zbanowanych przez imć. Wojtasa nie mogę wyrazić swego sprzeciwu i żąðania kierowanego do strazników poziomu intelektualnego tego portalu, o zrzucenie wykwitu mądrości pana Wojtasa wprost do lochu i odżegnanie się od jego treści. Apeluję także o takie same posunięcie wobec następnych odcinków powieści, którą nam imć Wojtas zwiastuje.

Nie można bowiem przejść do porządku dziennego nad dowcipami pana Wojtasa. Sam już tytuł noty brzmi jak dowcip tyle że chory. Ale kolejne są równie chorobliwe, szczegolnie odnoszące się do dziejów polskiej kultury politycznej. Ale najlepszy dowcip jest na końcu o tle na którym można wysnuć twierdzenie o zdradzie polskości przez endecję. Tu posłużę się cytatem:

"Dlatego wszelkie afery, machlojki, zawłaszczania itp. Są przez Polaków nie tylko oceniane względem obowiązującego prawa, ale także tradycji i obyczaju."
 
Niech mnie kule biją, jeśli ja to źle odczytuję. A odczytuję tak: na afery, machlojki, zawłaszczenia itp. trzeba patrzeć przez pryzmat polskiej tradycji i obyczaju. I na tym właśnie tle endecja dopuściła się zdrady polskości. Czyli że co? Że ten smutny przejaw polskiej tradycji i obyczaju nakazała odrzucić i oceniać afery, machlojki, zawłaszczenia jako łamanie prawa i za te czyny rzecz jasna karać?
 
Zalecał bym szanownym administratorom, odsiewać jednak od polskiej tradycji i obyczaju zwykłe kłamstwa, fałszowanie historii i kultury, oszustwa intelektualne, tak śmiało, z taką pewnością siebie i butą serwowane tu przez imć Pana Wojtasa J. Krzysztofa, posiadacza ziemskiego.
Jeśli jednak nadrzędną wartością na tym portalu jest wolność słowa, to proszę bardzo!
Ale z komentarzem odportalowym uzasadaniającym zrzucenie do lochu, czego w obfitości życzę panu Wojtasowi
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • To można rozumieć dwojako
  ,,Dlatego wszelkie afery, machlojki, zawłaszczania itp. Są przez Polaków nie tylko oceniane względem obowiązującego prawa, ale także tradycji i obyczaju."

  Wojtas nie umie wysławiać się precyzyjnie i jednoznacznie, a potem zrzuca winę na czytelnika, twierdząc, ze jest głupi. Być moze nie chce się wysławiać precyzyjnie?
  Można coś oceniać pozytywnie, albo negatywnie, ale Wojtas tego nie doprecyzował, a wiec równie dobrze każdy moze wynieść z treści, co mu odpowiada. Manipulacja pierwszej wody, albo kiepski warsztat - niepotrzebne skreślić.

  Co do reszty - pełna zgoda: NEon jest zameczany twórczością tego domorosłego wiejskiego filozowa ze współudziałem najwyraźniej zachwyconej nim administracji.
  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/126199,ide-ologi-a-anty-cywilizacji-anty-polskiej
 • @ Slav
  +5
  Doskonałe streszczenie prawie wszystkiego co Wojtas popełnił. Uzupełniające podsumowanie tutaj:
  (http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/126568,cywilizacja-polska-i-chuj-autorstwa-krzysztofa-j-wojtasa)
  Po czterech latach obserwacji mogę dodać, że Krzysztof Wojtas jest antyspołecznym psychopatą, który wkracza w środowiska społeczne w celu podporządkowania ich sobie, karania, i skrajnego poniżania. W NEon'ie działa zakulisowo mając decydujący wpływ na Jarka Ruszkiewicza (ostatnio się zdystansował od NEon'u, ale nie od Wojtasa), i paru innych wielbicieli, których również krytykuje. Masochiści są wśród nas! :)
 • ---- SPOŁECZNOŚĆ i człowiek
  ---- są ludzie ,którzy nie mieszczą się do żadnego worka, jak byś nie wepchnął zawsze coś będzie wystawać .

  O to COŚ muszą potykać się CI ! nadający się do ładnego ,zgrabnego ułożenia - znaczy do zaworkowania :).

  Zaworkowani ładnie układają się na regale , trzymają pion i pozom . Magazyny pełne są zgrabnych worków .
  Problemem są te z wystającymi tu i ówdzie COŚami - cały czas przypominają ,że zawsze o nie można się potknąć .

  Ps. po latach wioskowy człowiek powraca z miasta na wieś. Ogląda ,ogląda zagrodę , spostrzega w trawie narzędzie i pyta - równocześnie kładąc nogę na nim : a co to za narzędzie ? i w tym momencie dostaje nim w głowę -KRZYCZY ! cholerne grabie .
 • @AUTOR
  Serdecznie pozdrawiam !
  Przecież mówiłam, że masz talent- miło się czyta twoje notki; prawdziwe wiadomości, rzeczowe, dobrze napisane- zaliczam Cie do elity, tylko szkoda, że tych notek jest mało- zachęcam- pisz więcej..Helena
 • @ninanonimowa 21:07:08
  Ależ Wojtas jak najbardziej mieści się do worka ambitnych ateistów, psychopatów, ordynarnych prostaków, i chamów - czyli, ogólnie mówiąc, do Worka Anty-Katolików.
  Nie próbuj go bronić - jesteś w tym samym worku.
 • @ninanonimowa 21:07:08
  No nie mów!
  Że Wojtas to człowiek tak dużego formatu, że już nie mieści się w ramy społeczności NEon24?
  Skoro wrócił na wieś i jebnął się głową w grabie (długość styliska 1,6 m) to jednak jest jak wszyscy!
  Chyba tylko jemu samemu wydaje się, że jest WIELKI!
 • @Lotna 19:38:05
  "Manipulacja pierwszej wody, albo kiepski warsztat - niepotrzebne skreślić."

  Nic nie trzeba skreślać, pasuje jedno i drugie.
  Można jeszcze coś niecoś dorzucić:
  Manipulacja - spekulacja, kalkulacja, konfabulacja
  Nie będzie mu też obca - wertykulacja.
  Warsztat - dyktat, majestat, kryptocytat, autocytat.
  Nie będzie mu też obcy - batat
 • @Slav 21:34:09
  -- KŁÓTNIA W SŁOWIAŃSKIEJ RODZINIE ! -jutro będzie nowy dzień
  ------------------- tu ! jest ciekawie

  https://www.youtube.com/watch?v=Omf4iAYbj4U
 • @alfa.com.hel 21:23:34
  Dzięki Lena za wsparcie. Ja czytam twoje piękne teksty, ale jestem nimi tak przytłoczony, że muszę ochłonąć i nabrać dystansu, żeby coś rozsądnego napisać. Ale napiszę...
 • @Zdzich 21:32:33
  --- ::))) widzisz Zdzich ! ja to mam szczęście ! . Siedzę sobie w tym worku i rozmawiam z ANIOŁEM STRÓŻEM/ BOGIEM . Nikt nam nie przeszkadza - ja gadam , proszę a on ocenia na plus lub minus - spełnia lub nie / życie/.

  Ty biedaku musisz jako /// kapłan /// i świecę i ogarek / nie zapominasz czasem kolejności ?.
 • @ninanonimowa 22:26:17
  Bredzisz jak zwykle, ale nie dziwię się. W twoim worku jest tylko 2% Polaków stukniętych grabiami, i kilku Upadłych Aniołów.
 • @Zdzich 04:29:07
  --JAKOŚĆ !! JAKOŚĆ ! się liczy NIE ! ilość. ::)).
 • @ninanonimowa 14:57:51
  -- aha ! tu masz swoje 98 % - ja dziękuję !!!.
  https://www.youtube.com/watch?v=GOcy-2u0nTc
 • @ninanonimowa 14:57:51
  Jakość tych 2% opisałem powyżej o 21:32:33.
  Tymczasem, jak widzę, reszta 98% radośnie się bawi. Zazdrościsz?
 • @Zdzich 17:27:41
  ---::)))) ROZBAWIĆ JEDNAK POTRAFISZ -mówisz ,że to różowe OBOJNIACJKIE , PEDALSKIE GENDER przysposabia ? .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY