Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 499 komentarzy

Slav

Slav - Każdy żyje we współczesnym świecie.

Prawdziwe oblicze SJ i onego Naftalego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Główna siedziba Betelu w Nowym Jorku. Mała Wieża Babel?

NIejaki człowiek o żydowskim imieniu Naftali (egzemplifikacja: Naftali Bennett, szef skrajnie prawicowej partii Żydowski Dom), tutejszy bloger otoczony dziwnie osobliwą trzódką, przekonany że skrywa się za bezpieczną anonimowością, obnaża charakter i ideologię sekty, której jest wyznawcą. Aliści sekta ta nie jest anonimowa i jest znana pod nazwą Zboru Świadków Jehowy. Nagabywani na ulicach, nachodzeni we własnych domach katolicy, patrząc na przymilnie uśmiechających się i ładnie poubieranych akwizytorów zboru, mogą odnieść wrażenie że mają do czynienia z ludźmi cywilizowanymi, kulturalnymi, których jedynym celem jest głoszenie Słowa Bożego. Nic bardziej mylnego, przekonać się o tym możemy czytając teksty onego Naftalego.  Kto nie czytał, może sobie odpuścić, gdyż w dużym skrócie przedstawię myśl przewodnią rzeczonych tekstów. Może nawet i tego nie czytać, wystarczy że poogląda i posłucha komentarzy na temat terrozymu islamskiego, Talibanu afgańskiego, talmudycznego judaizmu. Łatwo więc wyrobi sobie pojęcie o naukach, ideologii, ambicjach i celach tej sekty. Naftali pod przykrywką nauk biblijnych, którymi posługuje się w cyniczny sposób przedstawia "Plan Boży" swoich sekciarskich przywódców. A te mają na celu bezpardonową walkę z Kościołem Rzymsko-Katolickim nie zapominając o pozostałych odłamach chrześcijaństwa czyli Prawosławiem i Protestantyzmem z racji ich porównywalnej do KRK wielkości. Perfidia wykorzystywania do tego niecnego celu tekstów biblijnych jako jedynego na razie oręża w ich rękach jest niesłychana. Przewyższa nawet terrorystów Talibanu i Państwa Islamskiego podpierających się Koranem. Można domniemywać, że Świadkowie Jehowy staną się równie groźni gdy zaczną zaopatrywać się w realną broń. Może dziwnie osobliwa trzódka jaka towarzyszy onemu Naftalemu, będzie oburzona tymi słowami, ale jeśli oburzy się Naftali to zapewne "oburzeniem świętym". Nieobca mu jest bowiem ta podwójna moralność, którą zarzuca katolikom. Ale zna się na manipulacji ten talib jak mało który, więc nieobca mu jest nawet potrójna moralnośća nawet poczwórna. Moralnośc talmudyczna, to jest to co posiadł i opanował Naftali pierwszorzędnie, jest ona bowiem bronią zastepczą na obecnym etapie jego dążeń. Zapewne zapała gniewem Naftali że nazywam go talibem. Ale co on tu pisze o zabytkach kultury? To samo co talibowie o zabytkach klasy 0, które w końcu rozwalili ładunkami wybuchowymi. Zaczyna się zawsze od obłudnego zgorszenia wymową dzieł a kończy jak zwykle, czyli niszczeniem ich. Niech tylko Naftali dostanie proch to on już zrobi porządek z tą "obrzydliwością".

Taki jest w duzym skrócie stosunek Naftalego do cywizacji chrześcijańskiej z której zapewne wyrósł jesli nie dziedziczy mutacji judaizmu po rodzicach. Jesli był chrześcijaninem, to się oddzielił i teraz już nie jest. Nie jest bowiem chrztem bezceremonialne zanurzanie się w basenie (ja to robię co drugi dzień i nie mówię, że się chrzczę). Akt chrztu wymaga właściwej atmosfery, klimatu świętości, wtedy wystarczy symboliczna kropla wody, by ablucja była ważna na całe życie. Zatem jak powiedziano, Naftali nie jest chrześcijaninem, jest wyznawcą niemojżeszowego judaizmu, opierającego swą doktrynę na Pismach Russella, w których Bóg ma na imię Jehowa a Jezus jest jednym z archaniołów a w najlepszym wypadku prorokiem, podobnie jak w Islamie gdzie Jezus jest prorokiem a Bóg ma na imie Allach.

Chrześcijanie wierzą w jednego Boga a ten jako jedyny nie potrzebuje imienia dla rozróżnienia jednych od drugich.

Zatem Jehowa jest Bogiem świadków jehowy, Jahwe jest Bogiem żydów, Allach Bogiem muzułmanów, Kryszna Bogiem hindusów. Sa to zatem bogowie plemienni wypełniający firnament na równi z wieloma innymi Bogami jakich mają do swej dyspozycji różne wspólnoty społeczne zamieszkujące Ziemię.

Dlaczego więc świadkowie jehowy się tak wynoszą, szczególnie ponad chrześcijan zgromadzonych w Kościele Katolickim? Dlaczego obrażają wyznawców KK? Dlaczego ten Cham i Talib, ony Naftali otoczony osobliwą trzódką pozwala sobie na sianie nienawiści do katolików na portalu wolnościowym, na którym wolność jest rozumiana inaczej niż wyobraża to sobie talmudysta Naftali? Według talmudysty wolność jest czymś podobnym do moralności Kalego. Jeśli więc atakuje się Naftalego-Kalego to jest to zło, grzech, zamach, nietolerancja, faszyzm itd.itp. Ale jeśli atakuje Naftali-Kali, to jest to dobro, błogosławieństwo, głoszenie prawdy, wyrażanie miłości, itd.itp. Naftali pozwala sobie na karygodne inwektywy, szczególnie pod adresem gorliwej katoliczki alfa.com.hel. Używa metafor, które zapewne w jego mniemaniu są dowcipne, ale w gruncie rzeczy sa wyjatkowo chamskie - np. że na drugim końcu kija którym smaga ona rzekomo Naftalego, siedzi on, Naftali by bez żadnej zwłoki "jej kuper przetrzepać takoż samo jak i ona trzepie innym podając 'wiadomości z pierwszej ręki', nie sprawdzone, oszczercze i pełne insynuacji".

Jestem ciekaw, co sądzi właściciel o zainstalowaniu się na jego portalu licznej grupy spod znaku SJ, próbującą wypierać tolerancyjną i wolnościową religię katolicką. Portal wprawdzie nie posiada określonej linii programowej, zgodnie zresztą z wolą blogerów, ale właściciela powinna zastanowić tak licznie reprezentowana osobliwa trzódka otaczająca niejakiego Naftalego, który tak naprawdę zainstalował tu sekciarską agenturę, nie po to by głosić Słowo Boże ale by wszcząć dżihad, na chwałę swego boga Charlesa Russella i jego dzisiejszych spakobierców, których intencje poznajemy po trujących owocach rozrzucanych przez onego Naftalego.   

   

     

 

 

KOMENTARZE

 • BRAK MŁODYCH KOBIET W POLSCE!!!
  BRAK MŁODYCH KOBIET W POLSCE!!! Niestety to jedyny sposób poinformowania społeczeństwa o dokonywanym "holokauście" na Polakach. Na pewno nie dowiedzią się państwo tego w żydo-mediach. Jeżeli chcą państwo pomóc prosimy o poinformowanie o tym znajomych lub o przesłanie linku do tej strony: https://www.facebook.com/pages/Brak-M%C5%82odych-Kobiet-W-Polsce/636136956518166 Z góry dziękuję Kamil Bednarz
 • ----- odwiedzili mnie ostatnio świadkowie jehowy
  --- namawiali nie pierwszy raz zresztą do poparcia - NWO
 • Slav
  ...Naftali to świr...szkoda poświęcać uwagi...
  ... przytoczony przez ciebie Betel, który został sprzedany przez ciało kierownicze za wielką kasę a pięknie utrzymany z pracy szeregowych Świadków ..wiele razy pytałem Naftalego, czy Świadkowie wiedzą jak ciało kierownicze ich rygluje to wpadał w furię...no co się dziwić, Świadkowie są łosiami dymanymi przez ciało kierownicze...

  temat sprzedaży Betel poruszyłem w poście...zobacz jakie wypasione budynki sprzedali, a komenty pod tekstem też "symaptyczne" :))pozdrawiam

  http://trybeus.neon24.pl/post/105308,czy-nalezy-placic-na-brooklyn
 • @Naftali 18:49:06
  //To są niczym nie uzasadnione pomówienia pod adresem Świadków Jehowy oraz moim adresem//

  UZASADNIONE CHAMSTWEM ONEGO NAFTALEGO, KTÓRY, JAK MNIEMAM, NIGDY NIE BYŁ NAWRÓCONYM KATOLIKIEM, A OBECNIE JEST NIBY ŚJ, KTÓREMU WYDAJE SIĘ, ŻE JEST EWANGELISTA, A JEST TYLKO WULGARNYM, POŻAŁOWANIA GODNYM POGANINEM, KTÓRY POWINIEN SIĘ SAM NAWRÓCIĆ...I JESZCZE SIĘ POTRAFI CIESZYĆ Z WŁASNEJ GŁUPOTY, MYŚLĄC PRZY TYM, ŻE JEST POSTRACHEM NA PORTALU...

  NO TO DO USŁYSZENIA DON KICHOCIE, pozdrowienia dla giermka.
  Ps. Trzy Osoby spośród poznanych Świadków- przepraszam, to nie o was chodzi....
 • Autor
  http://m.neon24.pl/a6b21208027fd971e31bb7a513748b14,0,0.jpg

  JESZCZE JEDNO OBLICZE NAFTALEGO.

  Pytanie- KOMEDIANT, CZY ZWYKŁY PUSTY PAJAC?
 • @alfa.com.hel 23:15:26
  Jak byśmy powiedzieli -KOMEDIANT, to obrazilibyśmy komediantów!
  Zatem - PAJAC!
  Ktoś pociąga za sznurki, PAJAC podskakuje, a jego dziwnie osobliwa trzódka ma uciechę.
 • @Slav 07:37:57
  http://m.neon24.pl/a75908933d986c485e765c03ae95b5bc,0,0.jpg

  Nie można giermka rozłączać z jego "panem"....
 • @alfa.
  I TAK PAJAC, pajaca
  uczy i nawraca...
 • @alfa.com.hel 09:04:13
  //Ktoś pociąga za sznurki, PAJAC podskakuje, a jego dziwnie osobliwa trzódka ma uciechę.//

  \\Nie można giermka rozłączać z jego "panem"...\\

  Tym bardziej giermka i jego "pani", разлучить невозможно.


  http://m.neon24.pl/c6f71d143d8a9142e5210d1a632ef893,13,0.jpg

  Parafrazując zawołanie Slava: 'Każdy żyje we współczesnym świecie',
  można rzec, że każdy zakuty rycerz ma swego giermka.
 • @brook 18:17:18
  brook, to nie było adresowane do Ciebie- ale dziękuję za komentarz- byłeś
  w wymienionej trójce, więc dziękuję za zwrócenie uwagi- nie jestes sprawiedliwy za jakiego Cie miałam, nic to...

  Pozdrawiam...
 • @brook 18:17:18
  Cóż brook, nie byłoby dla mnie ujmą, gdybym był giermkiem mej "pani".
  Trudno jednak w dzisiejszych czasach o rycerza więc twój rycerz rycerzem nie jest, ale zakutym owszem a ty nie jesteś jego giermkiem, pachołkiem owszem.
 • @alfa.com.hel 20:11:49
  /:/w wymienionej trójce, więc dziękuję za zwrócenie uwagi- nie jestes sprawiedliwy za jakiego Cie miałam, nic to.../:/

  Nie obrażaj sie!
  Stoję jednak w "bocznej nawie".
  Widzę i chciałem Ci pokazać, że płacisz 'tą samą monetą'.

  Nie zapamiętałem samego zarzewia, ale polan do ogniska, ba! Żagwi, podkładasz równo i do spółki:)
  Zresztą, próbowałem ci to uzmysłowić kilka razy.


  A ja ciebie miałem za bardziej odpowiedzialną:)
  Wykształcenie, doświadczenie życiowe . . Wieku nie wypominam, gdyż on jest twoim sprzymierzeńcem w porównaniu z N.ft.
  Komu więcej dano . . .

  Pozdrawiam
 • @brook 21:26:20
  //Komu więcej dano . . .//

  Ano brook, komu dano, temu się nie zabiera...
  A dla mnie nawet nie dano, bo to były ciężkie czasy, ja musiałam wszystko zdobywać sama, a jakie to było trudne, to niech świadczy o tym fakt, że ze wszystkich roczników, po dzień dzisiejszy, które wyrastały w tej małej, zagubionej w lasach(przesiedlenie po wojnie)wiosce, tylko ja jedna zdobyłam wyższe wykształcenie....Więc nie dano mi- ja bardzo ciężko zdobywałam wszystko, a najciężej szacunek, najciężej moją własna wartość i godność.... I NIE POZWOLĘ NIKOMU OPLUWAĆ ANI MNIE, ANI ZWYKŁYCH, PROSTYCH LUDZI WŚRÓD KTÓRYCH WYROSŁAM, KTÓRZY BYLI DLA MNIE, I SĄ NADAL WZOREM CZŁOWIECZEŃSTWA...A JEŚLI CHODZI O WIARĘ, TO CHYLĘ CZOŁA i KLECZĘ PRZED MOIM BOGIEM, KTÓRY DAŁ MI TAK DUŻO- BO CHYBA NALEŻĘ DO NIELICZNYCH, KTÓRYM DANE BYŁO SŁYSZEĆ GŁOS NIE TYLKO JEZUSA CHRYSTUSA, NIE TYLKO DUCHA ŚWIĘTEGO(są to różne głosy), ALE TEŻ DWU- TRZYKROTNIE GŁOS BOGA OJCA, NASZEGO UKOCHANEGO OJCA....CZY UWAŻASZ, ŻE DAŁ MI TO PO TO, ŻEBYM POZWOLIŁA OPLUWAĆ JEGO ŚWIĘTE DZIEŁA, KTÓRE W SWOJEJ ŁASKAWOŚCI POZWOLIŁ MI POZNAĆ?- ŻE NIE STANĘ W OBRONIE TYCH ŚWIĘTYCH SPRAW?- PŁACĘ JEDNAK INNA MONETA NIŻ CI SIĘ WYDAJE, PONIEWAŻ PODCZAS GDY NAFTALI I OSOBY POMAGAJĄCE, PLUŁY NA TO, CO DLA MNIE JEST ŚWIĘTE MILCZAŁAM AŻ DO GRANIC WYTRZYMAŁOŚCI, DAJĄC CZAS NA ZASTANOWIENIE i POWIADAMIAJĄC O TYM, RÓWNIEŻ POZA PORTALEM. ZAMIAST UCISZENIA ODPOWIADANO CORAZ BARDZIEJ AGRESYWNYMI SŁOWAMI, A NA OSTRZEŻENIE NAFTALI UŻYŁ SŁÓW JEZUSA DO JUDASZA, W KTÓREGO WSTĄPIŁ SZATAN:"CO MASZ ROBIĆ, RÓB SZYBKO"- do nikogo nie użyłabym takich słów, nikomu też nie powiedziałabym, że jest w królestwie szatana,albo- wracaj do królestwa szatana... Tyle tu było manipulacji i krętactwa, że nie każdy mógł się nawet połapać...WIĘC, GDYBYM BYŁA U WAS, BYŁOBY SUPER,
  ALE TRZEBA MNIE NISZCZYĆ, BO JESTEM W KK. A JA WŁAŚNIE MAM BRONIĆ KOŚCIOŁA I WIARY- CZY WIESZ, ŻE WŁAŚNIE DLATEGO I PO TO TAK DUŻO OTRZYMAŁAM?
  NO I NIBY DLACZEGO WOLNO WAM BYĆ ŚJ, A MI MIAŁOBY BYĆ NIE WOLNO KATOLIKIEM?- BO NAFTALEMU SIĘ TO NIE PODOBA?
  A DLACZEGO WY WALCZYCIE O SIEBIE NAWZAJEM, BRONICIE, ŻEBY NAWET CIEŃ NIE PADŁ NA KTÓREGOŚ Z WAS, A JA NIE MIAŁABYM PRAWA WALCZYĆ I STAWAĆ W OBRONIE MOICH BRACI I SIÓSTR?
  NO I NA KONIEC POWIEM, ŻE NIE SPRZECIWIŁAM SIĘ EWANGELII, BO PRZECIEŻ JEJ NIE GŁOSILI A SPRZECIWIŁAM SIĘ WALCE Z KK...NO I CHRONIŁAM MOICH BRACI I SIOSTRY PRZED BŁĘDNA NAUKĄ.

  WIDZISZ, JAKA JESTEM ODPOWIEDZIALNA?- CIESZĘ SIĘ, ŻE JESTEŚ W BOCZNEJ NAWIE- szanuje ludzi sprawiedliwych i wrażliwych. Pozdrawiam Cię.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY