Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 499 komentarzy

Slav

Slav - Każdy żyje we współczesnym świecie.

Zdradzieckie układy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Autor: Gen. Dyw. DS Jan G. Grudniewski (opublikowano 17 lutego 2015 r. na łamach: Wolna-Polska.pl)

Jeszcze w czasie trwającego nasilenia "zimnej wojny" w latach 1978-79, gdy Związek Radziecki prowadził zaciętą wojnę okupacyjną w Afganistanie, do Moskwy przylecieli przedstawiciele Rządu Światowego związnego z Rothschildem aby wysondować u Leonida Breźniewa, I Sekretarza KPZR, opinię na temat przyszłego zjednoczenia Niemiec.

Po trzech dniach uzgodnień w resortach siłowych i spraw zagranicznych Breżniew dał odpowiedź, że jest to możliwe ale pod warunkiem , że między ZSRR a Niemcami będzie strefa buforowa bez przemysłu, o niestabilnej władzy i ograniczonej ludności. Tak wydana opinia była szokująca jak na te czasy, gdyż zakładała eliminację Polski, podczas gdy Związek Radziecki był jeszcze na szczycie swojej potęgi. Zakładała w rzeczywistości likwidacje Polski jako kraju suwerennego, choć ówcześnie największego sojusznika ZSRR w obozie socjalistycznym.

Z kolei już w 1985 r. (czyli jeszcze w czasie komuny) podpisano niejawny układ między Niemcami a ZSRR (Gorbaczowem) przygotowujący zjednoczenie Niemiec. W układzie tym postawiono warunki zjednoczenia:  miedzy Rosją a Niemcami ma być strefa buforowa w której  nie będzie przemysłu ciężkiego, nie będzie poważnych instalacji militarnych, ma być zmniejszona ludność i niestabilna władza administracyjna zależna od obydwu stron.

Te wszystkie zobowiązania ówczesnego zdradzieckiego układu są przez kolejne  marionetkowe rządy w Polsce przestrzegane i  ściśle realizowane.

W 2003 r. podpisano ponownie nowy układ miedzy już Zjednoczonym Niemcami (kanclerz Schroeder),  a  po rozpadzie ZSRR , z nową Rosją (prezydent Putin) o podziale wpływów gospodarczych w Polsce. 

Ustalono że na terenach polskich, od zachodu do Wisły są wpływy niemieckie, od Wisły na wschód są wpływy rosyjskie. 

Cześć podziemna Polski czyli złoża geologiczne są w gestii wpływów rosyjskiej, cześć naziemna czyli np. lasy, teren i ziemia jest w gestii niemieckiej. W wyniku tego układu za wiedzą marionetkowego polskiego rządu zlikwidowano polski przemysł, gospodarkę i miejsca pracy. Już nie polskie  fabryki, ziemię, markety zagospodarowują Niemcy a złoża geologiczne czy nawet kopalnie zajmą Rosjanie. Jeżeli złoża lub koncesje biorą nawet obcy z Zachodu, to po to aby z nich później rezygnować na rzecz odsprzedaży zainteresowanym oligarchom z Rosji.

Wojna na Ukrainie pomieszała trochę szyki tym układom, bo Rosjanie uwikłali się w wojnę na Ukrainie, w wyniku wojny i sankcji gospodarczych poważnie osłabli gospodarczo, stracili dobre imię i nie są w stanie dotrzymać kroku Niemcom w ekspansji gospodarczej na Polskę. Jednak to nic nie zmieniło zapisów Zdradzieckiego Układu w dalszej perspektywie. Jest stałe parcie do jego gwałtownej realizacji. Realizacji za wszelka cenę.

Centra władzy w Polsce z których jedne prezentują agenturę rosyjską a drugie agenturę niemiecką zaczepiają i obrażają Rosję aby sprowokować ją do zajęcia z Kaliningradu przynajmniej kawałka Polski. Było by to pretekstem do czekających w Niemczech wojsk NATO dla zajęcia zachodniej części Polski do Wisły, pod pretekstem obrony przed Rosją. Te już przygotowane wojska od tygodni drepczą w miejscu z niecierpliwości, bo na razie nie ma pretekstu ze strony Rosji.

Grozi nam wojna a obecna władza chce 20 000 doświadczonych zawodowych szeregowców i oficerów, kombatantów z Iraku i Afganistanu wyrzucić z wojska na bruk. Polacy powinni sobie to zagrożenie uzmysłowić i szukać własnych rozwiązań.

Teraz rozumiemy dlaczego w sprawie fabryki, dawny POLAR we Wrocławiu, obecny Fagor- Mastercook warty 500 mln zł (pól miliarda zł ) władze na siłę przymuszają syndyka (dzielną kobietę T. Kalisz), aby oddała Niemcom za 60 milionów zł.

Rozumiemy dlaczego kopalnię Brzeszcze z wysokogatunkowym węglem i po  kosztownej (200 mln) modernizacji ścian wydobywczych chcą za złotówkę oddać niemieckim “słupom”.  Rozumiemy też setki innych podejrzanych przykładów likwidacji prężnych zakładów i fabryk.

Rozumiemy także, dlaczego ziemię orną na zachodzie Polski nie może kupić polski rolnik, tylko przejmują ją Niemcy. Rozumiemy dlaczego naciągnięto dużych polskich producentów rolnych na kupno drogich maszyn, a zlikwidowano im dochód, aby byli niewypłacalni i zbankrutowali. Później bezwzględni komornicy zabierając im zadłużone maszyny i ziemię. Wszystko staje się logiczne ale złowrogie.

Zdrada Panowie. Zdrada.                          

Gen. dyw. ds. Jan G. Grudniewski, Warszawa 17 luty 2015 r.

Źródło: Wolna-Polska.pl

KOMENTARZE

 • Jestem...
  ...ciekawy.
  Czy są na poparcie tych tez realne "papiery", czy jest to radosna twórczość "generalska"?
  A tzw. "wolna-polska.pl" trąci czasami takimi zasobami oszołomstwa, że dawno straciła woarygodność jakąkolwiek w moich oczach.
 • @radzioron 21:51:46
  "Wszystko staje się logiczne ale złowrogie".
  Bez "papierów" jest wystarczająco dużo poszlak a nawet dowodów potwierdzających prawdziwość tych tez.
  A tak pół żartem, pół serio...
  Jestem...
  ...ciekawy
  parafrazując nieco twój ostatni akapit
  A tzw. "Biblia" trąci czasami takimi zasobami oszołomstwa, że dawno
  straciła wiarygodność jakąkolwiek w twoich oczach?
 • @
  Proponuje zapoznać się z tym:

  http://maciejsynak.blogspot.com/p/50-pytan.htmlo

  i przemyśleć temat
 • @Slav 22:14:45
  Jeśli chodzi o tzw. boblie to zajrzyj Acan w moje notki i wszystko stanie się jasne.

  A poszlaki rozumiem i dostrzegam, tak tylkom ciekaw czy można by coś więcej wyszperać ale nie na wolnejpolsce.pl, może masz waść inne namiary na podobną tematykę odnośnie autora tych rewelacji?
 • @radzioron 21:51:46
  Sa z podpisem W.Putina.O tym swiadcza wydarzenia w Polsce>
 • @AnnaP 12:34:29
  Polską rządzą trzy stronnictwa: Stronnictwo Pruskie (PO), Stronnictwo Ruskie (...) i Stronnictwo Żydowsko-Amerykańskie (PIS). Wsparcie Kaczyńskiego i Dudy czyli Stronnictwa Żydowsko-Amerykańskiego oznacza wsparcie projektu przeciwstawnego projektom Stronnictwa Pruskiego i Stronnictwa Ruskiego wobec Polski. Najprawdopodobniej jednak jest to wybór najgorszy z możliwych. Ewentualne okupacje rusko-pruskie można kiedyś zrzucić, ale zainstalowanie na Ziemiach Polskich Judeopolonii może oznaczać unicestwienie Polski na wieki a może nawet na zawsze!
 • @AnnaP 15:36:13
  Nie wiesz co mówisz. Jeżeli nie potrafisz wyobrazić sobie swego losu pod panowaniem żydowskim to zainteresuj się losem nieżydowskich obywateli Izraela - Palestyńczyków i Druzów. Chyba, że nie jesteś chrześcijan(inem)ką, a może deklarujesz ateizm (a jaką płeć deklarujesz?), albo judaizm? To co innego, a jak udowodnisz, że jesteś Żyd(em)ówką po matce, to spokojne możesz oczekiwać Judeopolonii.
  Wiedz jednak, że ziemia ta będzie spalona a nie zadbana.
 • Autor
  Artykuł na *****5.

  TAK!! ZDRADA!!

  Serdecznie pozdrawiam. Helena.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY