Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 499 komentarzy

Slav

Slav - Każdy żyje we współczesnym świecie.

Zdradzieckie układy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Autor: Gen. Dyw. DS Jan G. Grudniewski (opublikowano 17 lutego 2015 r. na łamach: Wolna-Polska.pl)

Jeszcze w czasie trwającego nasilenia "zimnej wojny" w latach 1978-79, gdy Związek Radziecki prowadził zaciętą wojnę okupacyjną w Afganistanie, do Moskwy przylecieli przedstawiciele Rządu Światowego związnego z Rothschildem aby wysondować u Leonida Breźniewa, I Sekretarza KPZR, opinię na temat przyszłego zjednoczenia Niemiec.

Po trzech dniach uzgodnień w resortach siłowych i spraw zagranicznych Breżniew dał odpowiedź, że jest to możliwe ale pod warunkiem , że między ZSRR a Niemcami będzie strefa buforowa bez przemysłu, o niestabilnej władzy i ograniczonej ludności. Tak wydana opinia była szokująca jak na te czasy, gdyż zakładała eliminację Polski, podczas gdy Związek Radziecki był jeszcze na szczycie swojej potęgi. Zakładała w rzeczywistości likwidacje Polski jako kraju suwerennego, choć ówcześnie największego sojusznika ZSRR w obozie socjalistycznym.

Z kolei już w 1985 r. (czyli jeszcze w czasie komuny) podpisano niejawny układ między Niemcami a ZSRR (Gorbaczowem) przygotowujący zjednoczenie Niemiec. W układzie tym postawiono warunki zjednoczenia:  miedzy Rosją a Niemcami ma być strefa buforowa w której  nie będzie przemysłu ciężkiego, nie będzie poważnych instalacji militarnych, ma być zmniejszona ludność i niestabilna władza administracyjna zależna od obydwu stron.

Te wszystkie zobowiązania ówczesnego zdradzieckiego układu są przez kolejne  marionetkowe rządy w Polsce przestrzegane i  ściśle realizowane.

W 2003 r. podpisano ponownie nowy układ miedzy już Zjednoczonym Niemcami (kanclerz Schroeder),  a  po rozpadzie ZSRR , z nową Rosją (prezydent Putin) o podziale wpływów gospodarczych w Polsce. 

Ustalono że na terenach polskich, od zachodu do Wisły są wpływy niemieckie, od Wisły na wschód są wpływy rosyjskie. 

Cześć podziemna Polski czyli złoża geologiczne są w gestii wpływów rosyjskiej, cześć naziemna czyli np. lasy, teren i ziemia jest w gestii niemieckiej. W wyniku tego układu za wiedzą marionetkowego polskiego rządu zlikwidowano polski przemysł, gospodarkę i miejsca pracy. Już nie polskie  fabryki, ziemię, markety zagospodarowują Niemcy a złoża geologiczne czy nawet kopalnie zajmą Rosjanie. Jeżeli złoża lub koncesje biorą nawet obcy z Zachodu, to po to aby z nich później rezygnować na rzecz odsprzedaży zainteresowanym oligarchom z Rosji.

Wojna na Ukrainie pomieszała trochę szyki tym układom, bo Rosjanie uwikłali się w wojnę na Ukrainie, w wyniku wojny i sankcji gospodarczych poważnie osłabli gospodarczo, stracili dobre imię i nie są w stanie dotrzymać kroku Niemcom w ekspansji gospodarczej na Polskę. Jednak to nic nie zmieniło zapisów Zdradzieckiego Układu w dalszej perspektywie. Jest stałe parcie do jego gwałtownej realizacji. Realizacji za wszelka cenę.

Centra władzy w Polsce z których jedne prezentują agenturę rosyjską a drugie agenturę niemiecką zaczepiają i obrażają Rosję aby sprowokować ją do zajęcia z Kaliningradu przynajmniej kawałka Polski. Było by to pretekstem do czekających w Niemczech wojsk NATO dla zajęcia zachodniej części Polski do Wisły, pod pretekstem obrony przed Rosją. Te już przygotowane wojska od tygodni drepczą w miejscu z niecierpliwości, bo na razie nie ma pretekstu ze strony Rosji.

Grozi nam wojna a obecna władza chce 20 000 doświadczonych zawodowych szeregowców i oficerów, kombatantów z Iraku i Afganistanu wyrzucić z wojska na bruk. Polacy powinni sobie to zagrożenie uzmysłowić i szukać własnych rozwiązań.

Teraz rozumiemy dlaczego w sprawie fabryki, dawny POLAR we Wrocławiu, obecny Fagor- Mastercook warty 500 mln zł (pól miliarda zł ) władze na siłę przymuszają syndyka (dzielną kobietę T. Kalisz), aby oddała Niemcom za 60 milionów zł.

Rozumiemy dlaczego kopalnię Brzeszcze z wysokogatunkowym węglem i po  kosztownej (200 mln) modernizacji ścian wydobywczych chcą za złotówkę oddać niemieckim “słupom”.  Rozumiemy też setki innych podejrzanych przykładów likwidacji prężnych zakładów i fabryk.

Rozumiemy także, dlaczego ziemię orną na zachodzie Polski nie może kupić polski rolnik, tylko przejmują ją Niemcy. Rozumiemy dlaczego naciągnięto dużych polskich producentów rolnych na kupno drogich maszyn, a zlikwidowano im dochód, aby byli niewypłacalni i zbankrutowali. Później bezwzględni komornicy zabierając im zadłużone maszyny i ziemię. Wszystko staje się logiczne ale złowrogie.

Zdrada Panowie. Zdrada.                          

Gen. dyw. ds. Jan G. Grudniewski, Warszawa 17 luty 2015 r.

Źródło: Wolna-Polska.pl

KOMENTARZE

 • Jestem...
  ...ciekawy.
  Czy są na poparcie tych tez realne "papiery", czy jest to radosna twórczość "generalska"?
  A tzw. "wolna-polska.pl" trąci czasami takimi zasobami oszołomstwa, że dawno straciła woarygodność jakąkolwiek w moich oczach.
 • @radzioron 21:51:46
  "Wszystko staje się logiczne ale złowrogie".
  Bez "papierów" jest wystarczająco dużo poszlak a nawet dowodów potwierdzających prawdziwość tych tez.
  A tak pół żartem, pół serio...
  Jestem...
  ...ciekawy
  parafrazując nieco twój ostatni akapit
  A tzw. "Biblia" trąci czasami takimi zasobami oszołomstwa, że dawno
  straciła wiarygodność jakąkolwiek w twoich oczach?
 • @
  Proponuje zapoznać się z tym:

  http://maciejsynak.blogspot.com/p/50-pytan.htmlo

  i przemyśleć temat
 • @Slav 22:14:45
  Jeśli chodzi o tzw. boblie to zajrzyj Acan w moje notki i wszystko stanie się jasne.

  A poszlaki rozumiem i dostrzegam, tak tylkom ciekaw czy można by coś więcej wyszperać ale nie na wolnejpolsce.pl, może masz waść inne namiary na podobną tematykę odnośnie autora tych rewelacji?
 • @radzioron 21:51:46
  Sa z podpisem W.Putina.O tym swiadcza wydarzenia w Polsce>
 • @AnnaP 12:34:29
  Polską rządzą trzy stronnictwa: Stronnictwo Pruskie (PO), Stronnictwo Ruskie (...) i Stronnictwo Żydowsko-Amerykańskie (PIS). Wsparcie Kaczyńskiego i Dudy czyli Stronnictwa Żydowsko-Amerykańskiego oznacza wsparcie projektu przeciwstawnego projektom Stronnictwa Pruskiego i Stronnictwa Ruskiego wobec Polski. Najprawdopodobniej jednak jest to wybór najgorszy z możliwych. Ewentualne okupacje rusko-pruskie można kiedyś zrzucić, ale zainstalowanie na Ziemiach Polskich Judeopolonii może oznaczać unicestwienie Polski na wieki a może nawet na zawsze!
 • @AnnaP 15:36:13
  Nie wiesz co mówisz. Jeżeli nie potrafisz wyobrazić sobie swego losu pod panowaniem żydowskim to zainteresuj się losem nieżydowskich obywateli Izraela - Palestyńczyków i Druzów. Chyba, że nie jesteś chrześcijan(inem)ką, a może deklarujesz ateizm (a jaką płeć deklarujesz?), albo judaizm? To co innego, a jak udowodnisz, że jesteś Żyd(em)ówką po matce, to spokojne możesz oczekiwać Judeopolonii.
  Wiedz jednak, że ziemia ta będzie spalona a nie zadbana.
 • Autor
  Artykuł na *****5.

  TAK!! ZDRADA!!

  Serdecznie pozdrawiam. Helena.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY