Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
60 postów 469 komentarzy

Slav

Slav - Każdy żyje we współczesnym świecie.

Moje komentarze

 • Sympatyczny skądinąd heretyku
  Ja bym tę notę zrzucił do lochu choćby za manipulacyjny tytuł: "Katolicki portal oskarża..." Jaki to jest katolicki portal, na Boga? "Novus Ordo Watch" jest portalem antykatolickim, totalnie opozycyjnym katolicyzmowi! Sam się przedstawia jako ŚWIECKI, portal edukacyjny, którego celem jest edukacja opinii publicznej. Ja bym określił tę "edukację" jako robienie opinii publicznej wody z mózgu. Ciekawe, że dla tego portalu "prawdziwą religią rzymskokatolicką" jest cały okres dziejowy Kościoła z jego ciemnymi i wstydliwymi stronami, dyktaturą religijną, odpowiedzialnością za ludobójstwa et cetera, a "fałszywą religią rzymskokatolicką" jest okres po Vaticanum II. Sobór miał na celu reformę skostniałego Kościoła, wyrwanie go ze średniowiecznych dogmatów i tradycji razem z formułą "Anatheum sit" i przestawienie go na tory współczesnych potrzeb demokratyzujących się narodów. Postanowienia Vaticanum II zapadły wolą całego Kościoła, są tym tym samych legalne i obowiązujące. Tylko wola kolejnego Soboru może przekreślić reformy Vaticanum II. Oczywiście dla garstki odszczepieńców głębokie zmiany w Kościele nie są do zaakceptowania. Być może coś stracili na tej reformie i nie są w stanie się z tym pogodzić.
  Sympatyczny skądinąd kolega jest chyba tonący, skoro jak brzytwy chwyta się byle manipulacji by uderzyć w Kościół Katolicki i jego książąt. To tak jak totalna opozycja w Polsce, nie ma żadnego pozytywnego programu a jedyną myślą przewodnią jest Kaczyński, a jedynym marzeniem, kiedy wreszcie kopnie on w kalendarz.
  Szok! Katolicki portal oskarża JP 2 o herezję i bluźnierstwo
 • @AgnieszkaS 19:32:39
  Mało komu wpada do głowy zanegowanie artykułu po przeczytaniu do niego komentarza. Niejednokrotnie odbiega on od głównej treści, budzi nieraz sprzeciw, to fakt. Nieraz brutalny , obfitujący w inwektywy okraszone kuchenną łaciną, czytałem tu takie. Ale kto potem obniża rangę notki i stwierdza, że nie nadaje się publikacji? Chyba tylko ktoś, kogo do głębi ona ubodła, uderzyła w przekonania. W tym wypadku muszę je zaliczyć do lewackich a po ostrości reakcji wnioskuję, że nie są nabyte tylko wyssane z mlekiem matki.
  Syjonistyczne przejęcie USA - 45 zadeklarowanych celów
 • @AgnieszkaS 21:47:08
  W kwestii kapitalizmu można jedynie teoretyzować gdyż nie dopuszczono do jego pełnego naturalnego rozwoju a jaki byłby w swoim szczycie pozostawiamy wyobraźni zdolnych autorów gatunku sf. Został bowiem stłamszczony nieomal zabity u progu swoich narodzin a jego idea została zdeformowana przez pseudofilozofów pokroju Marksa, Engelsa i innych im podobnych. Dziś żyjemy w czasach upadku tej formacji agresywnych idiotów, którzy znów wynoszą na piedestał swego idola. Ale, rzecz jasna, za sobą pociągną także i nas więc się nigdy nie dowiemy jak pięknie mogło być. Kapitalizm jest jedynym ustrojem zdolnym do istnienia bez wspomagania. Inne ustroje oparte są na użyciu siły i ciągłym staniu pod bronią w obronie swych "wartości" . Te inne ustroje pogwałciły idee kapitalizmu używając przy tym kija i marchewki piorąc zarazem ludzkie mózgi. W końcu stało się i ludzie zaczęli brać kapitalizm za zło a socjalizm za dobro. Dlatego tak łatwo idzie im teraz forsowanie komunizmu. Już nawet nie muszą zabijać, robić rewolucji, trwa ogólny marazm a ubezwłasnowolniona ludzkość nie stawia oporu. Zwyciężyło państwo, dla którego kapitalizm nie jest warunkiem rozwoju tylko narzędziem do przesuwania kapitałów z jednej dziedziny w drugą w zależności od celów, potrzeby obywateli spychane są na dalszy plan. Na pierwszym planie polityka państwa ukierunkowana na dominację, zaborczość, wojnę a więc kierunek jest jeden - "kompleks wojskowo-przemysłowy". Dążenie do wojny, do nowego podziału świata, ustalania wpływów, kładzenia swej łapy na surowcach naturalnych, narzucanie waluty, emisja długu to zabawy, które z kapitalizmem nie mają nic wspólnego, ale pracują by w pamięci potomnych utrwalić naszą epokę jako cywilizację śmierci.
  Syjonistyczne przejęcie USA - 45 zadeklarowanych celów
 • @AgnieszkaS 15:43:43
  W USA komunizmu nie ma?
  Prywatna publiczna biblioteka, prywatna publiczna szkoła, prywatne publiczne schronisko dla zwierząt tego nie dowodzą. W Ameryce nawet Bank Centralny FED jest prywatny ale i jego istnienie nie dowodzi, że w USA komunizmu nie ma. Ten komunizm jest, a skład zarządu FED ten fakt potwierdza. Wprawdzie rząd nie jest właścicielem banku ale bank jest właścicielem rządu podobnie jak w Polsce, gdzie socjalizm kwitnie w najlepsze. A to wszystko za sprawą nacji, która komunizm wprowadza. Proszę się pochylić nad FED czy nad jakimkolwiek innym Bankiem Centralnym czy nie jest on czasem emanacją postulatów Manifestu Komunistycznego? A centralizacja kredytu w rękach państwa za pośrednictwem Banku z kapitałem państwowym nie jest czymś co znamy z własnego podwórka? A przecież nie możemy powiedzieć, że obaliliśmy komunizm. Gdyby tak było to by znaczyło że wywaliliśmy żydów z Polski na zbity pysk, a tak nie jest. FED ustala stopy procentowe, drukuje pieniądze i tymi pieniędzmi finansuje spłatę rządowych długów. Pasuje to rządowi a jednocześnie zapewnia kontrolę nad społeczeństwem poprzez udzielanie mu kredytu z kapitałów państwowych. Czy to nie jest komunistyczne? A rozbudowa fabryk i środków produkcji będących własnością państwa to nie jest proces dochodzenia do tzw majątku narodowego dominującego jak u nas za PRL? A "bezpłatna" edukacja dla wszystkich dzieci w szkołach publicznych to nie to samo co u nas? Mówisz, ziemia jest prywatyzowana a statystyki mówią co innego. Rząd Federalny jest właścicielem 28% gruntów co się przekłada na 640 mln akrów ziemi będące własnością państwa. Jednak pod kontrolą rządu pozostaje trzy razy więcej ziemi uznane jako zawierające tzw. powierzchniowe zasoby mineralne. Proszę nie zapinać także o tym, że rząd w każdej chwili może zabrać ziemię dla tzw. "pożytku publicznego". Czy to nie jest coś nam dobrze znanego z naszego podwórka? A'propos podwórka, jeśli posiada Pani na własność działkę w mieście, to może sobie pani robić co chce, np. hodować kury? A słyszała Pani o podatku od nieruchomości? U nas jest dobrze znany a przecież wydawać by się mogło, że w najlepszej liberalnej demokracji świata, coś jakby mniej powinno być słychać. Tymczasem dochodzą do uszu wiadomości, że rząd skonfiskował komuś grunta bo czynszu nie opłacił. To jak to jest w tej Ameryce, jest jeszcze jakach pewna własność czy już jej nie ma? A podatki są? Są! Nawet po ostatniej obniżce trzeba płacić od 10 do 37% a dotykając jedynie znienawidzonej burżuazji zarabiającej od 730 000 dolarów w górę co stanowi 1% społeczeństwa, przynajmniej teoretycznie zapłacą w tym roku 43 % wszystkich podatków dochodowych. Z innych komunizowanych dziedzin: centralizowanie środków komunikacji i transportu, wprowadzanie do rolnictwa terenów terenów zanieczyszczonych odpadami przemysłowymi, et cetera długo można by wymieniać. Komunizm wprowadza się w USA bez fanfar, powoli ale systematycznie.
  Syjonistyczne przejęcie USA - 45 zadeklarowanych celów
 • Autor
  „Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat; idzie jednak o to, aby go zmienić”.
  A więc marksiści ten świat zmienili a raczej zniszczyli i niszczą nadal, w imię "sprawiedliwości społecznej", "równości", "braterstwa" i innych oszukańczych frazesów. Niszczą cokolwiek i wszystko co zapewniało jako taki porządek społeczny; ekonomię, politykę, prawo, kulturę, sztukę, historię, naukę, literaturę, filozofię, muzykę, moralność, tradycję, rodzinę, role płciowe i wszystko inne, w tym miliony ludzi.
  Do tego jest potrzebny dzisiaj Marks, by pasożyty, politykierzy, lichwiarze, złodzieje, spekulanci bez demokratycznego mandatu, zarządzali państwem a nawet większymi strukturami niż państwo, tworząc związki mafijne z oligarchami którzy skupiwszy w swoich rękach ogromne pieniądze posiedli władzę.
  "Każda władza demoralizuje a władza absolutna demoralizuje absolutnie" i z tym mamy dzisiaj do czynienia.
  Podstawowa teza Marksa, że kapitalizm napędzany jest głęboko dzielącą walką klasową w której mniejszość skupiająca w swoich rękach środki produkcji przywłaszcza sobie nadwyżkę siły roboczej klasy robotniczej jako zysk, zmaterializowała się w dążeniu do silnej centralizacji państwa. A tam gdzie istnieje Państwo tam musi istnieć Bank Centralny, a tam gdzie istnieje Bank Centralny tam pasożytnicza sekta żydowska robi geszeft spekulując na pracy uciskanego narodu. To Państwo a nie jacyś "kapitaliści" jest beneficjentem zysku, które poprzez rozbudowany fiskalizm przywłaszcza sobie ponad 50-60% zarobków przeciętnego pracownika najemnego. To Państwa oplecione przez mniej lub bardziej inteligentne, sprytne, ruchliwe pijawki stały się żerowiskiem na którym od wieków tuczą się Rodszyldowie, Rockefellerowie, Morgany, Lehmany, Goldmany, stojąc przy tym okrakiem z jedną nogą w banku a z drugą w ruchu komunistycznym.
  Dlaczego Unia i Soros na nowo odkrywają Marksa?
 • @AlexSailor 05:50:20
  Panie, tu jest mowa o dociekaniu prawdy, która jak dotąd w temacie IIWŚ jest ukryta pod kupą gnoju. Nikt nie wygładza niemieckich zbrodni, ale dla takich jak Pan, kto jedynie mocą faktów broni Niemców jest agentem BND a podobny, kto broni Rosji jest od razu agentem złego Putina. 300 000 ofiar wystarczy by mówić o eksterminacji, jednak za mało by mówić o zagładzie jakiegoś narodu, szczególnie gdy nie byli oni jedynymi więźniami. Wypada a nawet trzeba, właśnie dla prawdy, pochylić się nad relacjami więźniów którzy przeżyli Auschwitz i nie wpadli w żydowskie łapy, by zeznawać pod ich dyktando. Wiele zdjęć przedstawianych jako zbrodnie niemieckie, na których leżą stosy nagich ciał były fabrykowane po wojnie, a zwłoki zwożone z obozów dla jeńców niemieckich, polskich żołnierzy podziemia antykomunistycznego, et cetera, w których komendantami byli żydzi, prawdziwi mordercy, zbrodniarze wojenni, bezlitośni psychopaci. Więźniowie w takich obozach padali jak muchy a zwłok nikt nie sprzątał. Te właśnie te stosy zgrabione w jedno miejsce były fotografowane i dostarczane jako świadectwa niemieckich zbrodni na ich proces w Norymberdze, gdzie sądzili ich inni wojenni zbrodniarze a nawet jeszcze gorsi niż Niemcy.
  Tadeusz Borowski i dr Dariusz Ratajczak o Auschwitz
 • @zygmuntbialas 21:34:28
  Śmierć Ratajczaka także jest tajemnicza a skądinąd wiadomo, że decydujący udział w nagonce miała GW choć Ratajczak na dobrą sprawę nie był rewizjonistą, sygnalizował jedynie istnienie prac podważających holokaust zachodnich autorów. To jednak wystarczało by wywołać w wyznawcach religii i przemysłu holokaustu wściekłą nienawiść. Co do Borowskiego to przecież nie mógł pisać o czymś czego nie widział bo nie istniało. Taki mitoman Elie Wiesel dostał Nagrodę Nobla za poniższe brednie o Auschwitz w które świat święcie wierzy, że się wydarzyły: " Niedaleko od nas płomienie wyskakiwały z rowu, gigantyczne płomienie, paliły coś, ciężarówka podjechała do dołu i wysypała ładunek małych dzieci. Wszystkie dzieci wokół nas płakały, ktoś zaczął recytować Kadysz, nie wiem, czy kiedykolwiek zdarzyło się w długiej historii Żydów, że ludzie odmawiali modlitwę za zmarłych dla siebie samych. Nigdy nie zapomnę tej nocy, pierwszej nocy w obozie ... Nigdy nie zapomnę tego dymu Nigdy nie zapomnę o małych twarzach dzieci, których ciała, które zobaczyłem, zamieniły się w wieńce dymu pod cichym niebem. "
  Ale Wiesel napisał te brednie później, bo wcześniej jeszcze nie wiedział, że był w obozie...
  Może i Borowski pisał na czyjeś zamówienie ale miał więcej sumienia i ruszyły go być może te oszalałe kłamstwa.
  Mit 6 mln żydowskich istnień jako ofiara za powstanie państwa Izrael mający swe źródło w Kabale, funkcjonował już na początku XX wieku. IIWŚ stała się świetną okazją do spełnienia marzenia syjonistów, poświęcono więc europejskich żydów na ołtarzu założycielskim Izraela. Wprawdzie nie żyło tylu żydów w Europie a w chwili wybuchu wojny było ich jeszcze mniej gdyż wielu zdążyło wyjechać do Palestyny i USA a wielu ratowało się ucieczką w głąb ZSRR po tym jak Niemcy przekroczyły linię graniczną ustaloną mniej więcej na Linii Curzona a przecież na zajętych przez ZSRR polskich Kresach żyło ponad 1 mln żydów.
  Tak więc nie chciano ratować nikogo, raporty Karskiego zostały zignorowane. W ludobójstwie żydów wydatny udział wzięli sami zydzi, zarówno Nazi jak i Polscy a brakujące do stanu 6 mln dusze uzupełniono tymi co w tym czasie zmarli śmiercią naturalną ze starości, chorób, nieszczęśliwych wypadków et cetera. dziesiątkami tysięcy obciążono Polaków a im bardziej niewiarygodnymi stawały się liczby pomordowanych w Auschwitz i innych Obozach "zagłady" tym bardziej odpowiedzialnymi za holokaust stawali się Polacy. Na dzień dzisiejszy ofiarami Polaków jest już 200 tys żydów. Ale Bóg się chyba dał oszukać tymi 6 mln i podarował narodowi wybranemu Izrael. Tym samych Izrael stał się praktycznie jedynym beneficjentem IIWŚ, wszyscy inni coś stracili, tylko żydy zyskały. Nic dziwnego zatem, że zrealizowania kolejnej wizji tym razem Wielkiego Izraela od Nilu do Eufratu dopatrują się w kolejnych wojnach i z wiarą w wielkiego farta prą do wojny wysługując się przy okazji kimś, a tym frajerem jest teraz USA.
  Tadeusz Borowski i dr Dariusz Ratajczak o Auschwitz
 • Takie tam rewizje
  Dlaczego Borowski popełnił samobójstwo? Czy nie dlatego, że nie zgodzono się wydać jego opowiadania bez odpowiednio przekonstruowanej fabuły? Inna wersja może być taka, że ktoś inny dopisał odpowiednie wersety o stosowaniu gazu do zabijania ludzi. Prawda bowiem jest dla żydów nie do przyjęcia, nie było komór gazowych w Auschwitz. Nawet były długoletni badacz i dyrektor Muzeum Franciszek Piper potwierdził w wywiadzie, że rzekoma komora gazowa została sfabrykowana dopiero po wojnie na polecenie Stalina. W czasie wojny ten budynek służył jako schron przeciwlotniczy. A dlaczego prawdziwa krematoria służące do palenia zwłok pozostały w ruinie? Bo łatwo by było udowodnić, gdyby się zachowały, że nie mogły one mieć takich "zdolności przerobowych" jakich życzyli sobie mistyfikatorzy "holokaustu".
  Ponoć istnieje raport Międzynarodowego Czerwonego Krzyża podający prawdziwe dane o liczbie zgonów w Auschwitz rzędu 300 000. Już parę razy weryfikowano liczbę ofiar od 4 mln do 1,1 mln. A i tak jest to liczba zawyżona.
  Tadeusz Borowski i dr Dariusz Ratajczak o Auschwitz
 • @chart 23:59:30
  Pan teoretyzuje i ja teoretyzuję. Nie wiem jak Pan, ale ja nie władam środkami by się przeciwstawić. Nawet rząd, gdyby był polski a nie syjonistyczny nie miał by także argumentów. Czy Pan wie, że Izrael zainstalował już broń jądrową w Niemczech? Tę o której wzmiankowałem, już słyszałem głosy płynące z Izraela, że może warto by było rozpylić jakąś radioaktywną chmurkę nad Polską. Gdyby rząd był polski a może nawet i jest, a jeśli tak, to stoi przed groźbą użycia tej broni przeciwko nam. Dopóki żydzi mają nadzieję na miękkie lądowanie w Polsce to tej broni nie użyją. Ale jeśli nie, to nie zawahają się przed niczym. Słyszał Pan o zastosowaniu małych nukes w zburzeniu wież WCT, albo o "awarii" elektrowni jądrowej w Fukushimie? W tych miejscach była testowana. A my nie mamy nic takiego, w związku z czym nawet nie rzucę kamieniem w żyda gdy będzie mnie wyrzucał z mojego mieszkania. Legalnie to będzie robił, panie Rękas, będzie trzymał w ręku akt własności. Pan też może stanąć wobec takiego zagadnienia. I co pan zrobi? Ma Pan chociaż pistolet, bo ja nie, a może ma pan nóż. Tak czy siak nie wygra pan tylko skończy jak Palestyńczyk.
  Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”
 • Autor
  Panie Rękas, a gdzie oni uciekną jak nie do Polski właśnie? Sądzi Pan, że mają jakąś ostoję w "przyjaznych" Stanach Zjednoczonych lub w Anglii? W USA żyją w strzeżonych gettach, Amerykanie w nich widzą przyczynę w obniżeniu poziomu życia, zadłużeniu, rosnącym bezrobociu, terroryzowaniu białych Amerykanów. Scenariusz szykuje się podobny jak w Rosji, Hiszpanii, Niemczech. "Antysemityzm" wzrasta wszędzie w stosunku geometrycznym, czują to żydzi na swoich drętwiejących od strachu karkach i prą do ostatecznego rozstrzygnięcia w nadziei, że znów spadną na cztery łapy jak po II WŚ. Żydzi przeszli holokaust? Ha, ha dostali to co chcieli, "6 mln ofiar" i warunek tej liczby - państwo Izrael. A że tych 6 mln nie było, to dołożyli sobie sami na papierze i podparli penalizacją innych twierdzeń oraz korupcją, szantażem groźbą nuklearną et cetera. Tak więc tylko Polska, już puszczane są sygnały o jakiejś współpracy gospodarczej w dziedzinie wysokich technologii, których także Polacy mogliby się od żydów nauczyć. W domyśle: w pierwszej kolejności ewakuacja zagrożonego zniszczeniem przemysłu zbrojeniowego. Bo cóż innego żydzi mają, tylko to i nawet mogą w tej dziedzinie imponować. Choćby posiadaniem broni nuklearnej typu pistoletowego czyli wyrzutni tak małych, że mogą stać wszędzie nawet na ulicach miast i sprawiać wrażenie budowli monitorujących ruch uliczny. Potem ewakuacja elity, na końcu jak się da zwykłych żydów, ale prawdopodobnie bez żydów ortodoksyjnych. Tyle dobrego, że nie będą budować w Polsce synagog bo nie potrzebują ich ci wyznawcy Talmudu. Jeśli Kneset będzie miał więcej czasu to mogą ogłosić aneksję jakiejś części terytorium na terenie np Polski i Ukrainy i proklamować je jako terytorium pozostające pod administracją Izraelską. Tak zrobili z syryjskimi Wzgórzami Golan. Co z tego że ta aneksja nie została uznana przez ONZ? Polin będzie uznany i to w pierwszej kolejności przez ONZ ,która jest pod kontrolą syjonizmu. Tak więc panie Rękas scenariuszy jest kilka a który zostanie realizowany zależeć będzie od sytuacji "na współczesnym polu walki".
  Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”
 • Autor
  Widzę tu pewną sprzeczność w skądinąd logicznym wywodzie, dot. udziału braci Kaczyńskich w restytuowaniu instytucji żydowskich w Polsce mającymi być filarami przyszłego państwa lub autonomicznej żydowskiej enklawy na naszym terytorium. Bo skoro oni biorą w tym udział, to kto przeforsował dwie ważne ustawy o KRS i IPN, których skutki tak pięknie rezonują jako wzmacniające naszą suwerenność ? Gdyby los Polski był przesądzony to PiS kontynuował by politykę PO utrzymywania Polski z takim trudem wypracowanych ryzach państwa teoretycznego, gdzie tylko hooj, dupa i kamieni kupa i rozkradał by resztówki. Jaka jest zatem prawda, czy otrzymaliśmy od żydów propozycję nie do odrzucenia czy to raczej propozycja z tych właśnie niemoralnych a nasi tzw. przywódcy ją odrzucili?
  Niemoralna propozycja dot. Żydolandu.
 • Autor
  Gdy Kain zabił swego brata Abla, Bóg postanowił go ukarać wygnaniem z jego roli. Kain podzielił się z Bogiem swoimi obawami o życie bo jeśli będzie tułaczem i wygnańcem, każdy kto go spotka będzie mógł go zabić. Kain popełnił zbrodnie za którą Bóg karał przelaniem krwi zbrodniarza, ale najwyraźniej miał Bóg wobec Kaina plan, więc nałożył na niego znamię aby go nie zabili. Najwidoczniej Kain miał wygląd zbójcy, psychopaty i zdrajcy ale dzięki znamieniu nie został rozpoznany i mógł bezpiecznie zamieszkać wśród innych mieszkańców Ziemi. Nawet zrobił karierę, założył rodzinę i wybudował miasto. Przybliżając tę starą historię dzisiejszym czasom łatwo skonkludować, że nic się specjalnie nie zmieniło. Wprawdzie nie ma już dziś biblijnych żydów a chazarstwo wygląda już bardziej cywilizowanie ale i tak żydzi nakładają na siebie znamię. By nie zostali rozpoznani i mogli bezpiecznie zakładać rodziny, robić kariery i budować. Tym znamieniem są obecnie polsko-brzmiące nazwiska jakie przyjmują. Można jednak ich zidentyfikować, gdyż wybierając nazwiska kierują się swoistym kodem aby zbytnio nie łamać sobie łbów. Źródłem nazwisk są grupy czy kompleksy przyrodniczo-techniczne, powiedzmy. I tak, jest grupa geologiczna z której wyłoniły się takie nazwiska jak: Żwirski, Gliński, Ziemiński, Kamiński, Krzemiński, Skalski, Piasecki. Grupa regionalno-geograficzna: Mazowiecki, Warmiński, Morawiecki, Żuławski, Kujawski et cetera. Grupa miast: Warszawski, Berliński, Poznański, Wrocławski, Halicki, Gdański et cetera. Grupa rzemiosł i zawodów: Bednarski, Kowalski, Ślusarski, Tokarski, Szklarski, Krawczyk, Krawczyński, et cetera. Grupa nowych chrześcijan: Nowakowski, Nowak, Nowek, Nowik, Nawrocki, Krzyżanowski, Kościelski, et cetera. Grupa rolniczo-leśna: Borowski, Zagajewski, Lasek, Winnicki, Sadowski, Kwiatkowski, et cetera. Grupa narodowościowa: Polak, Rusin, Litwin, Niemiec, Szwed, Czech, et cetera. Grupa wywodząca się od nazw miesięcy i dni tygodnia: Styczyński, Styczeń, Marczyński, Marzec, Kwieciński, Kwiecień, Majewski, Maj, Czerwiński, Czerwiec, Lipiński, Lipiec, Sierpiński, Sierpień, Wrzesiński, Wrzesień, Grudziński, Grudzień, Poniedzielski, Poniedziałek, Środa, Piątek, Piątkowski, Sobota, Sobociński, Niedziela, Niedzielski. Itd, itd. Duzo by jeszcze wymieniać gdyż od czasu gdy sekta Jakuba Franka pod koniec XVIII wieku przeszła na chrześcijaństwo weszli we wszystkie środowiska, w ziemiaństwo, w urzędy, rzemiosła, handel oczywiście, duchowieństwo, usługi. Mamy w tej chwili co najmniej 3 mln Polaków z zydowskimi korzeniami, nie jest więc dziwne, że ten elektorat głosuje na wszystkie partie bo we wszystkich ma swoich przedstawicieli. Dlatego polityka w Polsce musi być prożydowska i jest a "dobra zmiana" realizuje ich postulaty i politykę, służy "budowaniu miast", także ostatnia rekonstrukcja rządu z premierem Morawieckim na czele po to została przeprowadzona. Gdy się rozpatrzyć w nazwiskach w rządzie, sejmie w senacie, administracji, wymiarze sprawiedliwości, szkolnictwie, służbie zdrowia to tam przede wszystkim znajdziecie te nazwiska i wiele jeszcze innych bardziej pospolitych, bo w niepodległej Polsce uciekającym z Rosji tzw. Litwakom nadawano hurtem nazwiska jakie akurat na język urzędnikowi się nawinęły: Śledź, Lis, Kogut, Koper, Marchewka, Pietruszka, Kiełbasa itd. itd. Te nazwiska noszą także 100% Polacy więc znamiona w sumie dobrze żydom służą i chronią.
  Dlatego jesteśmy antysemitami
 • Pozdrawiam Autora
  Trafna charakterystyka działalności Owsika. Ubrana w skrajny libertarianizm, ale trafna.
  5*
  Kilka drobnych plusów Jurka Owsiaka i jeden wielki minus!
 • Drogi Autorze, Dostojni Komentatorzy
  Należę do pokolenia zrodzonego niedaleko po wojnie i mój ś.p. ojciec opowiadał mi o losie żydowskich nędzarzy licznie zamieszkujących przedwojenną Polskę. Dla nich nie RP była władzą, dla nich władzą był Kahał. Trzeba powiedzieć otwarcie, to była to dla żydów władza bezwzględna, bezlitosna, pozbawiona empatii dla swoim członków. Jednym z przykładów wybitnie jaskrawym był przypadek żyda zbieracza złomu, który swojej gminie czyli Kahałowi pełniącemu funkcję nie tylko rządu ale i fiskusa musiał oddać dochód uzyskany nawet ze sprzedaży PUDEŁKA PO PAŚCIE DO CZYSZCZENIA BUTÓW! Jeśli ktoś jeszcze nie wie skąd wzięły się potężne żydowskie kapitały, ton właśnie stąd, z bezwzględnego wyzysku żydowskiego narodu. Kahały, rzecz jasna, nie ściągały pieniędzy na swoje cele, były zobowiązane do przekazywania ich do żydowskich banków. Jeśli dzisiaj zastanawiamy się, dlaczego kolejne rządy RP są tak uległe wobec żydowskiej roszczeniowej polityki, to mamy odpowiedź: Nawet gdyby polski rząd chciał zaciągnąć pożyczkę od niezależnego banku to ten bank będzie należał do żydów. Gdyby to był Bank Anglii albo Deutsche Bank to kapitały tych banków należą do Rothschildów, gdyby to był Bank amerykańskich rezerw federalnych FED, to będą to kapitały żydowskie w dużej części należące do Rockefellerów , gdyby to był Bank Światowy, albo Europejski Bank Rozwoju to są to kapitały żydowskie. Jeśli dzisiaj Morawiecki mami nas wielkimi inwestycjami to możemy być pewni że inwestycje te będą finansowane przez banki żydowskie, w tym Bank Morgana. Nie ma innej opcji!!!
  Rejudaizacja nabiera tempa.
 • @Arjanek 08:30:01
  To nie są brednie tylko czysta, wręcz krystaliczna prawda! IG Farben to firma która wprawdzie powstała w Niemczech, ale założona, finansowana i zaopatrywana była przez żydów, w tym między innymi, przez potężny wówczas koncern naftowy Standard Oil, założony przez Rockeffellerów oraz finansowana, między innymi także, przez Bank Anglii, założony przez Rothschildów. IG Farben produkował na zamówienie tychże patronów, benzynę syntetyczną, kauczuk syntetyczny, bojowe środki trujące Cyklon B, et cetera itd. Produkcja szła na uzbrojenie niemieckiej machiny wojennej, która, nota bene, pozostawała w rękach nazistów. A najbardziej prominentnymi przedstawicielami stojącymi na czele tej przestępczej organizacji byli żydzi Reinhard Heydrich i Adolf Eichmann. Proszę nie zapominać przy tym o Juliusie Streicherze, Josephie Goebbelsie, Hansie Franku czy Alfredzie Rosenbergu, że wymienię tylko tych najsławniejszych. IG Farben była rzecz jasna obiektem specjalnej troski także aliantów, wszystkie ataki z powietrza skupiały się jedynie na obiektach nie związanych z produkcją. Jakoś dziwnie, po wielu nalotach fabryki koncertu wyszły z wojny prawie nie naruszone! Przypadek? Rzekomo IG Farben zostało zlikwidowane w 1952 roku, ale o dziwo wypączkowało w słynne później firmy Agfa, BASF, Bayer, Aventis. W tych firmach intratne stanowiska objęli byli naziści np. Carl Wurster odpowiedzialny za produkcję Cyklonu B do Auschwitz, czy też Fritz ter Meer skazany w Norymberdze za ludobójstwo wylądował w fotelu prezesa firmy Bayer.
  Nie trzeba chyba specjalnych dowodów na to, że ówcześni technokraci wywodzący się z tych słynnych firm tworzyli trzon organizującej się Wspólnoty. Ale jeśli uważasz że to wszytko bzdury, to sięgnij do innych dowodów których nie brakuje w sieci. Przy okazji wspomnę o Timermmansie gdyż było wielu Timermmansów na terenie Belgii I Holandii. A sprawcą tego rozmnożenia był ojciec 14-ga dzieci z których jeden obywatel obydwu tych krajów Felix Timmermans był kandydatem do Nagrody Nobla z dziedziny literatury za powieść "Palieter". Tenże Timmermans cieszył się wielką sławą w Niemczech i był nawet laureatem nagrody literackiej im. Goethego, którą przyjął. Takoż był posądzony o kolaborację, szczególnie że w czasach gdy Belgia i Holandia była podbita i okupowana przez hitlerowskie Niemcy, przyjmował na obiadkach w swoim domu niemieckich oficerów. Sądzę, że znany nam aż za dobrze komisarz unijny Frans Timmermans, wróg Polski i Polaków spijał z tego rozsadnika genów aż nadto obficie.
  „Nazistowskie korzenie brukselskiej UE”
 • Autor
  PAD nie po to jest mężem swojej żony i nie po to obradował z członkami Knesetu w Krakowie by teraz robić dobrze mniej wartościowemu narodowi. Pan Prezydent wsłuchuje się przede wszystkim w głos płynący ze źródeł swej prezydentury! "Wetuj ku&#@!", ten KOD jest dla pana prezydenta najbardziej zrozumiały ze wszystkich. To jest ten język który przemawia do pana prezydenta tak mocno jak łza co serce wzrusza. Nawet gdyby ten nakaz był napisany w martwym już języku: לזיין את הזונה, to po to ma właśnie żonę by mu znaczenie wyłożyła, albo panią wielce starszą i mądrzejszą Romaszewską Zofiję w kancelarii swej. :)
  Szanowny Panie PAD! Niech Pan się w porę opamięta!
 • Witam Pana uprzejmie Panie Darku!
  No, nie wiem, nie wiem czy szukanie sojusznika funkcjonującego w tym kraju na marginesie teorii gospodarczych jest dobrym krokiem w kierunku konsolidacji środowisk funkcjonujących poza rządzącym establishmentem. Nie wiem czy tzw. KoRReUs szereguje się w ogóle w jakimkolwiek segmencie bo od czasu gdy nikander swym "kulturalnym" językiem wyzwał mnie od szumowin tudzież katolickich szuj i zablokował, przestałem interesować się twórczością tego starszego dystyngowanego pana z mojżeszową brodą. Aliści są przesłanki by podejrzewać, że gdyby obecnie rządzące mafie padły to zastąpiłyby je inne, w tym rzeczone Stowarzyszenie KoRReUs. Jego filarem jest wszak wielce utytułowany prof. Jacek Rońda, który niezależnie od tego, że ma jakieś sprawy w sądach, jest apologetą organizacji mafijnej a jej podejście do kwestii finansowych i generowania zysków przedstawia jako wzorcowe dla każdego, jak dotąd legalnie funkcjonującego przedsiębiorstwa niezależnie od jego wielkości, także dla każdego państwa.
  Podaję stosowny link:
  https://www.youtube.com/watch?v=dLuVKpm_1zw
  List otwarty KPS do KoRReUs
 • I zło jest dobre jeśli przeciwko Rzymowi?
  Oto Luter, panie roux!
  Nie uważał, iżby każdy mógł samodzielnie czytać i rozumieć Biblię. Jej właściwą interpretację zastrzegał dla siebie, uważając się za nieomylnego w tej kwestii — tylko on zna wolę Boga.
  Wobec ataków kościelnych zbliżył się do państwa i w nim szukał oparcia dla swych przedsięwzięć. Uznawał konieczność państwa absolutnego, w którym "miecz księcia powinien być czerwony od ociekającej krwi". Był radykalnym przeciwnikiem demokracji, jako ustroju przeciwnego naturze ludzkiej, utaplanej w grzechu, wymagającej nad sobą bata. Za konieczne uznał rządy oparte na przemocy, władca powinien lud bić, rżnąć, wieszać, palić, ścinać głowy, bić kołem — aby wzbudzić zbawienny strach. Ludowi nie przysługuje żadne prawo do oporu, nawet wobec rządów najbardziej okrutnych i tyrańskich, gdyż "Bóg woli znosić niesprawiedliwą władzę niż lud powstający w imię słusznej sprawy". Państwu przysługuje prawo publicznego karania heretyków.
  Reformacja niczego nie zmieniła jeśli chodzi o stosunek do "czarownic". W protestanckich Niemczech zabito ich więcej niż w krajach katolickich.
  O powiewie wolności, swobodach obywatelskich, dostępie do kultury, oświaty można było co najwyżej pomarzyć. Na gruncie reformacji zrodziły się największe szaleństwa ludzkości; filozofie, rewolucje, ludobójstwo, wojny, panie roux.
  Luter na znaczku poczty watykańskiej!
 • @Repsol 21:20:52
  Jidysz to wasz nowy język?!
  Gewalt, oj gewalt!!!
  Ekskluzywny wywiad z Thomasem Lüßem naTemat KODu
 • Thomas Lüß - trafnie napisane !
  5*
  Dobra satyra polityczna, nawet za dobra dla tutejszych sztywniaków (Zawisza Niebieski) bez poczucia humoru. Chyba że trafiłeś pan w czuły punkt zaKODowanej tu kliki pielęgnującej na tym portalu postkomunistyczne sentymenty.
  Ekskluzywny wywiad z Thomasem Lüßem naTemat KODu

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY