Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 499 komentarzy

Slav

Slav - Każdy żyje we współczesnym świecie.

Moje komentarze

 • Autor
  5*
  Przywrócimy w TVP "prawdziwe" informacje.
 • Autor
  Ja jestem przeciwny rzezi szczególnie gdy unika się podawania przyczyn zakażenia. Pan także na ten temat się nie zajaknął. A słyszę głosy które mnie osobiście przekonują, że dziki bezpośrednio świń nie zarażają gdyż nie mają z nimi kontaktu. Epidemię zatem rozszerzają ludzie a nie dziki...
  Holocaust dzików!
 • @Zawisza Niebieski 19:56:07
  Droga jest jedna: od demokracji do dyktatury i to nie dyktatury elit tylko dyktatury szmaciaków. Jeżeli będziemy pobłażać szmaciakom by zadośćuczynić ideologii demokracji to wkrótce cofniemy się do ery kamienia łupanego.
  Loch to za mało
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:59:57
  Jak wszyscy. ;)
  "Wartości jakimi chcemy się kierować w wyborach"
 • @miarka 23:05:34
  Wojtas to twardziel, nie zawiesił by po mojej notce pisania na Neonie. Szybciej by zawiesił moje jaja na drucie kolczastym. W tamtym czasie został zbanowany przez dr. Oparę, razem z Ruszkiewiczem zresztą, który ubliżał niemiłosiernie doktorowi. Ale chyba im Opara wybaczył, skoro po jakimś czasie znów się pojawili.
  "Wartości jakimi chcemy się kierować w wyborach"
 • Autor
  Wchodzenie na grząski grunt polemiki z Panem inż. Wojtasem może skończyć się wieszaniem pańskich genitaliów na drucie kolczastym.
  Przypomnę: http://slav.neon24.pl/post/126687,ustalanie-wartosci-przez-imc-k-j-wojtasa-3
  "Wartości jakimi chcemy się kierować w wyborach"
 • Autor
  Ciekawą kwestią jest morale i duch bojowy amerykańskiego żołnierza. Co z tego, że dysponują oni zaawansowaną bronią, jeśli nie wiadomo czy będą potrafili ją użyć. Jak wiemy Jankesi poza pierwszą wojną w Zatoce Perskiej nie są w stanie poszczycić się niczym więcej. Można przypuścić z dużą dozą prawdopodobieństwa, że amerykański żołnierz nie jest przygotowany do żadnej wojny. Młodzież, która idzie do armii dla pieniędzy nie jest gotowa ani psychicznie ani fizycznie na umieranie za Amerykę. Żołnierz amerykański w pełnym rynsztunku wygląda imponująco i groźnie, ale to tylko pozory. Przeważnie mają nadwagę i choć są mobilni z racji posiadanego sprzętu to są bez kondycji fizycznej. Nie są gotowi nie tylko na własną śmierć ale także na śmierć ludzi do których będą strzelać. Popełniają w związku z tym wiele samobójstw gdyż nie są w ogóle uodpornieni na wojenne okrucieństwo. Nie są w stanie wyobrazić sobie zabicia innego człowieka z bliska. Propaganda Hollywoodu, która kreuje wojennych herosów, różnych Rambo, niezniszczalnych, kozaków którzy w pojedynkę rozwalają całe armie wroga w zetknięciu z rzeczywistością pęknie jak bańka mydlana. Scenariusz przewiduję podobny jak w V wieku, gdy budzące strach, uzbrojone po zęby legiony rzymskie uległy tzw barbarzyńcom i bez walki oddały Rzym w ich ręce.
  Uwag kilka o wartości sojuszu polsko-amerykańskiego
 • A'propos
  Rozbłysło światło rozumu, tak potrzebne, na Neonie!
  Siedem Świateł Rozumu – i ich Wspaniały Rozbłysk na Neon24
 • Autor
  5*
  Któż dziś bowiem czyta na Neonie tak długie wywody?
  A tu, o dziwo, paru przeczytało, chociaż weszło wielu.
  To znak czasu, że wchodzi wielu ale przechodzą nieliczni
  Wielu jest bowiem żądnych sensacji a mało żądnych prawdy.
  Żądni prawdy przebrnęli choć nie wszyscy się zgadzają
  To pańskie zadanie i droga, przekonać nieprzekonanych.
  Mnie Pan ma prawie na widelcu. :)
  Siedem Świateł Rozumu – i ich Wspaniały Rozbłysk na Neon24
 • @Jeremi 14:21:46
  No tak, w obliczu śmierci tak wielkiego męża stanu nie wypada wspomnieć choćby takiego epizodu, że rodzina Bushów była bardzo blisko z rodziną Hinckleyów, która spuściła ze smyczy Johna Hinckleya Jr. nieomal zabójcę Prezydenta Ronalda Reagana. Aż przykro w takim momencie pisać, że gdyby Reagan po tym zamachu zmarł, jeszcze tego samego dnia śp. George Bush zająłby jego miejsce.
  Gdyby to był dobry moment, a nie jest to można by jeszcze wspomnieć o bardzo dziwnej wojnie rozpętanej przez Busha przeciwko Panamie i jej przywódcy Manuelowi Noriedze. W tej napaści dopuszczono się rzezi kilkuset Bogu ducha winnych Panamczyków, a wszystko podobno po to by zamknąć gębę Noriedze bo mógł ogłosić światu o swej narkotykowej współpracy z CIA. Nie bez kozery będzie tu wspomnieć, że Bush w swej bogatej karierze był także szefem tej zbrodniczej organizacji.
  Już tak chyłkiem można przypomnieć co niektórym, że Bush przyczynił się do przejęcia władzy w RPA przez komunistycznego zbrodniarza Nelsona Mandelę legitymizując go na arenie międzynarodowej jako przywódcę i męczennika południowoafrykańskich murzynów. Od tamtej pory kwitnący kraj przestał istnieć a biali mieszkańcy zostali wymordowani.
  Już nawet nie napomknę o tym, zostawiając to na lepszy moment, jaki jest stan naszego nieszczęśliwego kraju po erze Solidarności i finansowaniu tutejszych "demokratów", tutejszych partii, organizacji i mediów amerykańskimi pieniędzmi w czasach śp. Busha. Wyć nie umierać!
  Zmarł George Bush sr.
 • Takie tam...
  Ach, ci Anglosasi to z pewnością nie są ludzie tylko kosmici zapętleni w czasie a manipulując przez wieki ludzkością znają przyczyny i skutki więc wiedzą co jest dla nich dobre a co złe. Zapewne to prawda, że teraźniejszość, przeszłość i przyszłość nie są tendencją liniową tylko przemienną więc to co jest dziś już było a to co było znów będzie, i tak w kółko Macieju toczy się świat po myśli Anglosasów. Posiadają wiedzę, że ich Imperia nie padną niczym, nie przymierzając, Imperium Rzymskie. No, ale Rzymianie nie byli Anglosasami, niestety, taki ich marny los. Zatem nie ma nadziei, że Świat (czytaj: USA, Wielka Brytania ich drogi beniaminek Izrael) nie padnie, wręcz przeciwnie, rozwinie się na gruzach Podświata na który składają się, między innymi, a może przede wszystkim ci, którzy nie będąc Anglosasami marzą o jakiś swoich imperiach. Pan Rękas należy zapewne do tej świetnej kosmicznej rasy anglosaskiej, skoro tak zgrabnie i dużą wiedzą przedstawił nam dziś losy pewnego fragmentu Podświata. ;)
  Albańczycy, czyli Turcy
 • Autor
  "Wersja OPTYMISTYCZNA
  1.Żydzi rezygnują z roszczeń."


  Najpierw by musiała upaść Ameryka!

  To nie jedyny postulat który należałoby wpleść w punkt 1 by miała szansę ziścić się wersja optymistyczna.
  Skończone durnie, zostawcie Rosję w spokoju!
 • Autor
  Gdyby w Polsce nie rządziła partia będąca sygnatariuszem lub spadkobiercą układu w Magdalence, to usunęła by sędziów legalnie w ramach ustawy sejmowej dekomunizacyjnej. Nie jakiejś obłudnej zmieniającej jedynie nazwy ulic ale autentycznej, wywalającej ludzi ze wszystkich stanowisk jeśli byli umoczeni czy zaangażowani w budowę zbrodniczej utopii. W budowie tej utopii brali udział także sędziowie i oni powinni być wywaleni na zbity pysk właśnie za to a nie ze względu na osiągnięcie wieku emerytalnego. Sędzia jeśli mądry i sprawny powinien orzekać dożywotnio, czasem po prostu nie da się zastąpić doświadczenia życiowego i prawniczego wykształceniem. Gdyby tak sprawę stawiano to Unia siedziałaby cicho w obawie, że zostanie zdemaskowana przedwcześnie, zanim zrealizuje swoją komunistyczną utopię, tyle że innymi metodami niż bolszewicy.
  Ciszej nad tą "trumną"
 • Nawiasem mówiąc
  Termin "szabesgoj" w ujęciu syjonistycznej wikipedii to litościwy chrześcijanin, który z zyczliwości zastępował w różnych niezbędnych czynnościach zyda w dzień święty szabas. Tak naprawdę to coś gorszego a przykładem prawdziwego szabesgoja jest raczej Roman Giertych. Jak samo nazwisko sugeruje "Gliński" pochodzi z frankistowskich żydów którzy w XVIII wieku masowo przechodzili na chrześcijaństwo. To bardzo niebezpieczni ludzie gdyż łatwo, w zależności od koniunktury, konwertują do różnych wyznań religijnych. Byli judaistami, islamistami, chrześcijanami i znów mogą się nawrócić jak chwila historyczna będzie od nich tego wymagać. Są zawsze tam gdzie trzeba i jak zajdzie potrzeba być muzułmaninem tą będą i nawet wtedy Gliński będzie mógł być ministrem kultury. Tak więc jest to człowiek raczej nie do usunięcia, a różnego rodzaju wycieczki żydów pod jego adresem to tylko gra pozorów nastawiona na oszukiwanie i wręcz narąganie się z naiwności polskiego społeczeństwa. Gliński jako frankista nie dziwi gdy dofinansowuje żydowskie cmentarze lub obiecuje wybudować muzeum chasydów. To są rzeczy jemu bliskie a kultura polska odległa, służąca jedynie jako parawan sprawowanej przez niego opiekuńczej funkcji plemiennej.
  Szabesgoj z tabletu, schadenfreude z internetu i wnioski.
 • @Lotna 00:03:11
  Wojna na linki? Proszę bardzo - https://www.youtube.com/watch?v=dLuVKpm_1zw
  Strzał w dziesiątkę stopniowo wysadza strzelnicę w powietrze
 • @Lotna 12:32:38
  Oczekiwałem więcej lotności i więcej wiedzy w dziedzinie historii Polski i zasług Józefa Piłsudskiego nierozerwalnie związanego z odzyskaniem i utrzymaniem niepodległości (dopóki żył) naszego nieszczęśliwego kraju. Profanacja, zbezczeszczenie pamięci Marszałka przez tutejszych abderytów pokroju nikandera, zwolennika polityki gospodarczej wzorowanej na strukturach mafii, podawanie linku do jego noty mającej rzekomo charakter prawdy objawionej jest zupełnie nie na miejscu.
  Strzał w dziesiątkę stopniowo wysadza strzelnicę w powietrze
 • @Lotna 13:13:08
  Trudno jednak zgodzić się z tym co Autor niejako sugeruje, że Polska jest państwem typu wschodniego. Państwo typu wschodniego opiera się na systemie łączącym autorytet jednostki z elementem demokratycznym. Takie systemy są właśnie na Wschodzie, w Rosji, Białorusi czy w Chinach gdzie silną jednostkę reprezentuje partia komunistyczna. W Polsce mamy do czynienia z patologiczną, rozbestwioną demokracją która doprowadza państwo do upadku. Żeby naprawić system na początek wystarczyłoby przyjąć elementy konstytucji kwietniowej, powołać parlament i wyłonić naczelnika państwa, bez silnej władzy premiera jak teraz i bez prezydenta. Gdybyśmy mieli drugiego Piłsudskiego, nie byłoby głębokiego państwa, całej tej patologi i teorii "państwa prawa". Nie byłoby zakulisowych rządów, uwłaszczania się na narodowym majątku a dla uśpienia reakcji społecznej posyłania do narodu tub propagandowych w osobach Morawieckiego, Dudy i kanału informacyjnego telewizji publicznej.
  Strzał w dziesiątkę stopniowo wysadza strzelnicę w powietrze
 • Autor
  Glapiński to ten sam co koncesjami rozwalił najbardziej wolnościową ustawę o działalności gospodarczej, Mieczysława Wilczka?
  Strzał w dziesiątkę stopniowo wysadza strzelnicę w powietrze
 • @miarka 23:24:06
  "Bóg jest Duchem"

  Zmienia postać rzeczy gdy dyskutujemy z pozycji tak przeciwstawnych sobie nurtów religijno-filozoficznych. Ja, bedąc pod wpływem Biblii zapełnionej osobami boskimi z ich licznym potomstwem reprezentuję teizm, ty będąc pod wpływem doktryny o bezosobowym bogu reprezentujesz deizm. W tej sytuacji raczej nie znajdziemy punktów stycznych do dyskusji.
  Pozdrawiam :)
  Kilka refleksji po MN 2018.
 • @miarka 11:10:51
  "Bóg się nie zmienia, zmienia się człowiek."

  To oczywiście sprzeczność. Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo i obraz. Zatem jeśli Bóg się nie zmienia, to nie może się zmieniać człowiek. Człowiek jest emanacją Boga, z niego powstał i nosi w sobie jego gen. Ale, człowiek, rzecz jasna, nie jest Bogiem, podobnie jak iskra nie jest płomieniem choć posiada tę samą substancjonalność co płomień. Jeśli więc ktoś się utożsamia z Jahwe wierząc, że od niego pochodzi, pozostanie na wieki jak Jahwe: mściwy, okrutny, zazdrosny, bezlitosny, chciwy.
  Kilka refleksji po MN 2018.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY